Chalupa na LiptoveChalupa na Liptove
Chalupa na Liptove

cena od

60 €

Akcie: zdarma dostanete zľavovú kartu Liptov card, s ktorou získate zľavy do aquaparkov, na lanovky,v niektorých obchodoch a v gastronomii, viac informácii získate na stránke www.visitliptov.sk

Ubytovanie Liptovský Trnovec
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Chalupa len 200 m od Liptovskej Mary Chalupa na Liptove je situovaná v pokojnej časti malebnej liptovskej obce Liptovský Trnovec, nachádzajúcej sa v tesnej blízkosti vodnej nádrže Liptovská Mara. Poloha chaty predstavuje vynikajúci východiskový bod, či už túžite stráviť Vašu dovolenku romantickými prechádzkami a turistikou alebo opaľovaním sa a kúpaním. Vyskúšať môžete aj člnkovanie, windsurfing, absolvovanie vyhliadkovej plavby loďou a ďaleko od nás to nie ani do termálnych bazénov vodného raja Tatralandia.

X

Galéria obrázkov

  • Chalupa na Liptove
  • Chalupa na Liptove
  • Chalupa na Liptove
  • Chalupa na Liptove
  • Chalupa na Liptove
  • Chalupa na Liptove
  • Chalupa na Liptove
  • Chalupa na Liptove
  • Chalupa na Liptove
  • Chalupa na Liptove


Detailný popis

Typ zariadenia:
Chalupa
Adresa:
č. domu 166, 03101 Liptovský Trnovec
Recepcia:
-
Dostupnosť:
Liptovská Mara 200 metrov, Liptovský Mikulá 5 Km , Tatralandia 2 Km ,
Okolie:
Liptov treba zažiť
Popis izieb:
Našim hosťom ponúkame útulne ubytovanie v samostatnej drevenici s príjemnou záhradou s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania. Celková kapacita chalupy predstavuje 8 osôb. V objekte je Vám k dispozícii štvorlôžková spálňa a priestranná spoločenská miestnosť s krbom, ktorá je súčasne prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou, slúžiacou na prípravu chutných jedál. Súčasťou spoločenskej miestnosti je televízor, rádio a manželská posteľ, pričom po dohode je tu možnosť pridania dvoch prísteliek, ktoré sú kvalitou rovnocenné pevným lôžkam. Kuchynská časť je vybavená veľkým jedálenským stolom a posedením. Pre ubytovaných hostí slúži v chalupe kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.
Exteriér:
TV miestnosť, Parkovisko, Záhrada, Nefajčiarske prostredie, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Squash/ricochet, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Telocvičňa/ športová hala, Minigolf, Požičovňa bicyklov, Biliard, Požičovňa športového náradia, Golf, Šípky, Horolezectvo, Požičovňa lyží, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Divadlo, Zber húb, Rybolov, Jazda na koni, Solárium, Kasíno, Wellness/ kúpele, Para, Whirlpool, Vyhliadkové lety, Masáže, Záhrada, Zimné športy, Vodné športy, Letné športy, Turistika, Romantické, Vidiek, Pobyty s deťmi, Lov rýb, Lacné ubytovanie, Príroda, Grill, Altánok
Kapacita:
6(+2)
Stravovanie:
-
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
49.121929
Zemepisná dĺžka:
19.543647
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map

Ubytovanie aktualizované dňa 08.07.2014

Chalupa na Liptove Chalupa na Liptove Chalupa len 200 m od Liptovskej Mary Chalupa na Liptove je situovaná v pokojnej časti malebnej liptovskej obce Liptovský Trnovec, nachádzajúcej sa v tesnej blízkosti vodnej nádrže Liptovská Mara. Poloha chaty predstavuje vynikajúci východiskový bod, či už túžite stráviť Vašu dovolenku romantickými prechádzkami a turistikou alebo opaľovaním sa a kúpaním. Vyskúšať môžete aj člnkovanie, windsurfing, absolvovanie vyhliadkovej plavby loďou a ďaleko od nás to nie ani do termálnych bazénov vodného raja Tatralandia.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt