6 ubytovaní

Ubytovanie Brezno

Chata pod Chopkom

Chata pod Chopkom

Cena od

120€

Chata pod Chopkom sa nachádza v atraktívnom prostredí na južnej strane Nízkych Tatier v obci Bystrá, okres Brezno. Chata ponúka celoročné ubytovanie v dvoch samostatných štýlových apartmánoch s výhľadom na dominantu Nízkych Tatier - Chopok. Poloha chaty zai...

Komentárov(0) Zobrazení (100x) Viac...

Ubytovanie Brezno - Sedliacky Dvor, vidiecky apartmán a sedliacka izba v prirode

Ubytovanie Brezno - Sedliacky Dvor, vidiecky apartmán a sedliacka izba v prirode

Cena od

10€

Sedliacky Dvor Vám ponúka príjemný romantický apartmán/chatu 2/6 a sedliacku izbu 1/4.   Apartmán/chatu pre 2/6 osôb pozostáva z 1 alebo 2 spální (ako treba), obývacej izby s rozkladacím gaučom a pec, plne vybavenej kuchyne, jedaleň s murovanim sporakom,...

Komentárov(0) Zobrazení (13325x) Viac...

Hotel Rohozná ***

Hotel Rohozná ***

Cena od

36€

*** hotel Vás očakáva cca 5 km od mesta Brezno (smer Tisovec). Okrem ubytovacích služieb v prijateľných cenách ponúkame služby reštauračné aj kongresové.

Komentárov(0) Zobrazení (5563x) Viac...

Lavender Bystrá

Lavender Bystrá

Cena od

104€

Villa Lavender sa nachádza v srdci Slovenska v horách Nízkych Tatier. V okolí nájdete 3 rôzne lyžiarske strediská. Najväčší je SKI JASNA Chopok South.

Komentárov(0) Zobrazení (126x) Viac...

Penzión Marína

Penzión Marína

Cena od

13€

Penzión Marína sa nachádza priamo v areáli objektu SLOVENSKÁ KÚRIA v pamiatkovom centre mesta Brezna na Rázusovej ulici č.1, v susedstve Piaristického kláštora.

Komentárov(0) Zobrazení (7026x) Viac...

Penzión Salmo

Penzión Salmo

Cena od

0€

Penzión Salmo ponúka veľmi príjemné ubytovanie 4 km od mesta Brezna.

Komentárov(0) Zobrazení (106x) Viac...


Ubytovanie Brezno

Ubytovanie Brezno

Brezno je malebné, okresné mesto v Banskobystrickom kraji rozprestierajúce sa takmer v strede Slovenska. Svojich návštevníkov púta najmä bohatou históriou, krásnou prírodou ako aj bohatým kultúrnym a spoločenským životom.

Milovníkov divadla zaujme Divadelný súbor Jána Chalupku, ktorého vystúpenie si môžete užiť najmä na festivale Divadelná chalúpka, ktorý sa každoročne organizuje v Brezne a trvá niekoľko dní. Pútavú prehliadku do histórie regiónu Vám prinesie návšteva Horehronského múzea a príjemné posedenie zažijete pri hudbe Speváckeho zboru z Brezna. K nevšedným historickým pamiatkam mesta patrí zvonica, ktorá je dominantou mesta už od roku 1830. Táto stavba patrí k klasicistickému štýlu a v minulosti mala funkciu strážnej veže.

Zaujímavá je aj návšteva rímskokatolíckeho kostola Panny Márie Nanebovzatej, kaplnky Panny Márie alebo kostola svätého Kríža pochádzajúceho až z roku 1619. V meste sa nachádza aj synagóga, ktorá je jedinou židovskou pamiatkou na Horehroní. Množstvo pamiatok môžete vidieť aj v kostolčoku, ktorý sa nachádza v centre mesta. Práve na tomto mieste môžeme nájsť najstaršie doklady o umeleckom neogotickom oltári z breznianskeho kostola a taktiež obrazy svätej Barbory a svätej Doroty.

Turisti a športovci si na svoje prídu pri návšteve krytej plavárne Mazorníkovo alebo pri návšteve lyžiarskych stredísk Ski Centrum Mýtno iba 4,6 km od Brezna alebo lyžiarskeho strediska Horná Lehota iba 6,7 km od mesta. Turisti môžu navštíviť aj nádhernú Bystriansku jaskyňu alebo Čiernohorskú železnicu v blízkosti mesta Brezno.

Svojich návštevníkov každoročne mesto láka aj množstvom podujatí medzi ktoré patria napríklad Dni mesta Brezno alebo Ondrejovský jarmok. Aj vďaka týmto podujatiam sú služby v meste rozvinuté na vysokej úrovni. Ubytovanie Vám v meste ponúka množstvo hotelov, penziónov a apartmánov v nádhernom prostredí.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt