Apartmány Panoráma Jasná
cena od

140 €

Akcie:

Ubytovanie Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Sme vstupnou bránou do vychýrenej a značne vyhľadávanej Demänovskej Doliny a Jasnej. Do Aquaparku Tatralandia a centra mesta Liptovský Mikuláš je to od nás skutočne len „na skok.“ Okolie a región Liptova ponúkajú mnohé možnosti na relax či aktívne trávenie voľného času. Spoznávajte ich z Panorámy Jasnej, ktorá naplní Vaše predstavy o modernom a kvalitnom ubytovaní.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Adresa:
Odbojárska 161, 03101 Liptovský Mikuláš
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Dokonalý oddych a načerpanie síl ponúkne welness a sauna u nášho partnera v tesnej blízkosti apartmánov (150m).

Sme vstupnou bránou do Demänovskej Doliny a Jasnej, Aquapark Tatralandia, vodné dielo Liptovská Mara, centrum Liptovského Mikuláš sú od nás skutočne len „na skok.“

Okrem atrakcií, ktoré ponúkajú jednotlivé zariadenie v regióne, vám zabezpečíme spoznanie Liptova z inej stránky. K dispozícii sú off-roadové výlety, požičiavanie bicyklov či vodného skútra, ktorý naplno využijete na liptovskom „mori“ - Liptovskej Mare.

Popis izieb:

Panoráma Jasná ponúka celoročné ubytovanie v šiestich moderných apartmánoch, z ktorých má jeden kompletnú bezbariérovú úpravu.
V každom, slnečnými lúčmi presvetlenom apartmáne, je k dispozícii spálňa, obývačka, rozkladací gauč, balkón, šatník, kompletne vybavený kuchynský kút. Samozrejmosťou je samostatná kúpeľňa, trezor, bezplatné wi-fi pripojenie.

Exteriér:
Bezpečnostná schránka, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Lyžiarsky vlek, Úschovňa lyží, Sauna, Zber húb, Wellness/ kúpele, Reštaurácia
Kapacita:
12(+12)
Stravovanie:

Raňajky, obedy a večere ponúkame u nášho partnera v zariadení, ktoré sa nachádza v tesnej blízkosti apartmánov (150m).

Zemepisná šírka:
49.058715619713
Zemepisná dĺžka:
19.583109337048
Zviera:
-

Mapa lokalityApartmány Panoráma Jasná Apartmány Panoráma Jasná Sme vstupnou bránou do vychýrenej a značne vyhľadávanej Demänovskej Doliny a Jasnej. Do Aquaparku Tatralandia a centra mesta Liptovský Mikuláš je to od nás skutočne len „na skok.“ Okolie a región Liptova ponúkajú mnohé možnosti na relax či aktívne trávenie voľného času. Spoznávajte ich z Panorámy Jasnej, ktorá naplní Vaše predstavy o modernom a kvalitnom ubytovaní.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt