Apartmany Kolegium
cena od

45 €

Akcie:

Ubytovanie Prešov
Prešov (okres) , Región / Kraj Šariš , Slovensko

Apartmany Kolegium ponúkajů ubytovanie v krásných historických priestoroch, k dispozícii su 3 priestranné, plne zariadené apartmány. Každý z nich je vybavený vlastným sociálnym zariadením, kuchynkou s chladničkou a TV. Cena zahŕňa i wifi pripojenie na internet, miestne poplatky a parkovanie v objekte.  

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Hlavna 2992/100, 08001 Prešov
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Apartmány ponukájů ubytovanie v 3 zariadených apartmánoch, kuchynka s chladničkou a vlastné sociálne zariadenie, TV, WIFI, parkovanie v objekte.

Exteriér:
Informačná služba, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Bazén - vnútorný, Fitness, Kino, Zber húb, Jazda na koni, Reštaurácia, Bar, Záhrada, Snack bar, Grill
Kapacita:
6(+1)
Stravovanie:

V máji 2011 otvorená reštaurácia Kolégium sa nachádza v dobovom meštiackom dome z polovice 16. storočia, ktorý je klasifikovaný ako mestská pamiatková rezervácia. V štýlovom prostredí spájajúcom noblesu starého domu s eleganciou moderného interiéru tu nájdete širokú ponuku domácej i zahraničnej kuchyne ideálne doplnenej bohatou vinnou kartou, priestormi vinárne a možnosťou ubytovania v rodinných apartmánoch. 

Priestory reštaurácie sú vhodné aj pre Vaše rodinné, firemné či rôzne iné oslavy, na ktorých Vám pripravíme jedálny a nápojový lístok i samotné priestory podľa Vašich predstáv. 

Zemepisná šírka:
48.9988417
Zemepisná dĺžka:
21.2401374
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Apartmany Kolegium Apartmany Kolegium Apartmany Kolegium ponúkajů ubytovanie v krásných historických priestoroch, k dispozícii su 3 priestranné, plne zariadené apartmány. Každý z nich je vybavený vlastným sociálnym zariadením, kuchynkou s chladničkou a TV. Cena zahŕňa i wifi pripojenie na internet, miestne poplatky a parkovanie v objekte.  

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt