4 ubytovaní

Penziony Bardejov

Penzion Čergov Hervartov

Penzion Čergov Hervartov

Cena od

13€

Skvelé ubytovanie blízko Bardejova v tichom prostredí podhorskej dedine Hervartov. Ideálne pre milovníkov prírody.

Komentárov(0) Zobrazení (11613x) Viac...

Penzión Ivana

Penzión Ivana

Cena od

16€

Penzión Ivana ponúka cenové výhodné ubytovanie v blízkosti historického centra mesta Bardejov.

Komentárov(0) Zobrazení (141x) Viac...

Penzión Rouse

Penzión Rouse

Cena od

20€

Komentárov(0) Zobrazení (130x) Viac...

Penzión Šport

Penzión Šport

Cena od

10€

•2 a 4-posteľové izby s vlastnou kúpeľnou a toaletou •56 stálych lôžok •satelitná TV na všetkých izbách •pripojenie na internet WiFi bezplatne •bezplatné parkovanie pri penzióne

Komentárov(0) Zobrazení (15878x) Viac...


Ubytovanie Bardejov

Ubytovanie Bardejov

Bardejov je nádherné, okresné, kúpeľné mestečko rozprestierajúce sa v Prešovskom kraji. Mesto sa rozprestiera v severovýchodnej časti Slovenska a patrí do regiónu Šariša. Vďaka svojmu zachovalému stredovekému centru je toto mesto zaradené k svetovému dedičstvu UNESCO.

Mesto svojich návštevníkov zaujme svojou nevšednou históriou, prírodnými zaujímavosťami ako aj možnosťami pre oddych a relax. Toto mesto každoročne ožíva aj Bardejovským jarmokom, ktorý je vždy spojený so zaujímavým programom a to na prelome augusta a septembra.

Pútavá je najmä návšteva Šarišského múzea, ktoré popisuje prírodné, historické ako aj spoločenské pomery Horného Šariša. Múzeum spravuje dokonca až 34 budov, ku ktorým patrí napríklad vila Rákociho alebo múzeum ľudovej architektúry rozprestierajúce sa v Bardejovských kúpeľoch. Medzi najzaujímavejšie stavby mesta patrí Radničné námestie s jeho meštianskymi gotickými domami a pútava je aj návšteva gotickej Baziliky svätého Egídia, Gréckokatolíckeho chrámu svätého Petra a Pavla, Evanjelického kostola cirkvi Augsburského vyznania alebo návšteva Chrámu svätého Prepodobného Serafína Sarovského. Pri prechádzkach po Bardejove sa môžete pristaviť pri Pomníku osloboditeľov na Námestí SNP alebo navštíviť Bronzovú sochu kráľovnej Alžbety.

Milovníci dlhých prechádzok môžu navštíviť Kalváriu mesta alebo mestský park. Relax a oddych Vám zaručene dopraje návšteva Bardejovských kúpeľov rozprestierajúcich sa v malebnom prostredí listnatých a ihličnatých lesov. Minerálne pramene týchto kúpeľov patria medzi najvýznamnejšie v Európe vďaka svojmu zloženiu a liečivým účinkom.

Svojim návštevníkom toto mesto ponúka nádhernú históriu, krásnu prírodu a kvalitné služby. Vďaka množstvu pamiatok rôzneho charakteru ponúka mesto aj množstvo ubytovacích kapacít.

Ubytovať sa môžete v hoteloch, penziónoch, ubytovniach ako aj iných zariadeniach, ktoré Vám zaručia príjemne strávený čas v nádhernom prostredí.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt