2 ubytovaní

Hotely Prievidza

Design Hotel Preuge***

Design Hotel Preuge***

Cena od

46€

Moderný, zrekonštruovaný Design Hotel Preuge sa nachádza v príjemnom prostredí hornej Nitry v blízkosti centra mesta, železničnej a autobusovej stanice. Ponúkame vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb. Nájdete tu útuln...

Komentárov(0) Zobrazení (5232x) Viac...

Hotel Squash

Hotel Squash

Cena od

28€

Hotel Squash sa nachádza v blízkosti historickej časti Prievidze na hlavnom cestnom ťahu. Našim cieľom je ponúkať kombináciu kvalitnej stravy a prvotriednych potravín, vynikajúcich služieb, správnych a použiteľných informácií v príjemnej atmosfére....

Komentárov(0) Zobrazení (5738x) Viac...


Ubytovanie Prievidza

Ubytovanie Prievidza

Prievidza je okresné mesto ležiace v Trenčianskom kraji iba 63 km od Trenčína. Mesto je bohaté na historické pamiatky ku ktorým patrí Kostol Najsvätejšej Trojice a Nanebovzatia Panny Márie a Farský kostol svätého Bartolomeja apoštola, ktorý je pôvodne gotickou stavbou. Zaujímavosťou mesta je aj Rušňové depo, významný dokument vývoja železničných stavieb a histórie dopravy alebo Hornonitrianske banské múzeum nachádzajúce sa v blízkosti mesta.

Pre milovníkov dlhých prechádzok ponúka mesto prechádzky po rozsiahlom dlhom lesnom parku vyúsťujúcom do lesného porastu Karasove prielohy. V blízkosti Prievidze v Sebedráži sa nachádza aj Vodný svet, prírodný rekreačno-oddychový areál, ktorý svojim návštevníkom ponúka lov pstruhov, miniaturgolf, noc v indiánskom típí, hranie šachu alebo bufet v pirátskej lodi. Okolie Prievidze je zaujímavé najmä svojim prostredím. K zaujímavostiam patrí pešia túra do Podhradia z Cígľa, kde sa nachádza zrúcanina hradu Sivý Kameň.

Výnimočná je aj návšteva zámku Bojnice, ktorý sa nachádza v blízkosti Prievidze. Zámok Bojnice patrí k najstarším a najvýznamnejším pamiatkam nachádzajúcim sa na Slovensku a jeho prvé písomné zmienky pochádzajú z roku 1113. Zábavná je najmä návšteva medzinárodného festivalu duchov a strašidiel, ktorá sa na zámku koná na rozhraní apríla a mája.

Mimoriadnou udalosťou sú podujatia, ktoré sú v Prievidzi organizované. Prievidza pre svojich návštevníkov organizuje Hornonitrianske folklórne slávnosti, ktoré sa organizujú v Prievidzskom lesoparku, pútavá je najmä ulička remesiel, podujatie, ktoré sa organizuje na Námestí Slobody v máji či Prievidzský jarmok.

Pri návšteve tohto nádherného mesta sa môžete ubytovať v hoteli, vile alebo penzióne zaisťujúcej ten najväčší komfort. Návšteva tohto mesta a jeho okolia bude pre Vás originálnym obohatením každého ročného obdobia.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt