Penzión LydiaPenzión Lydia
Penzión Lydia

cena od

8 €

Akcie:

Ubytovanie Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Penzion Lydia sa nachádza na okraji mesta Liptovský Mikuláš, neďaleko hlavnej železničnej stanice a autobusovej stanice. Hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 22 lôžok. Rozloženie izieb je nasledovné: Prízemie - 1x3, 1x2 (prechodné izby) + kuchynka, kúpeľňa, WC, 1. poschodie - 1x4, 1x4 + kuchynka, kúpeľňa + WC, 2. poschodie - 1x4, kuchynka, kúpeľňa, WC, 2. poschodie - 1x3, 1x2, kuchynka, kúpeľňa, WC. V každej kuchynke je: elektrický varič, rýchlovarná kanvica, chladnička, taniere, hrnce, hrnčeky, poháre, príbory, nože. Každá izba má televízor a satelit. V areáli objektu je letný bazén s lehátkami, dve trampolíny pre deti, dve lavičkové hojdačky a posedenie pri grile. Parkovanie je v uzamykateľnom dvore.

X

Galéria obrázkov

  • Penzión Lydia
  • Penzión Lydia
  • Penzión Lydia
  • Penzión Lydia
  • Penzión Lydia


Detailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Revolučná 157/6, , 031 05 Liptovský Mikuláš
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Exteriér:
Parkovisko, Bazén - vonkajší, Zimné športy, Vodné športy, Letné športy, Turistika, Romantické, Vidiek, Pobyty s deťmi, Lacné ubytovanie, Príroda
Kapacita:
22(+0)
Stravovanie:
-
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
49.090667
Zemepisná dĺžka:
19.601032
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map

Ubytovanie aktualizované dňa 22.09.2017

Penzión Lydia Penzión Lydia Penzion Lydia sa nachádza na okraji mesta Liptovský Mikuláš, neďaleko hlavnej železničnej stanice a autobusovej stanice. Hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 22 lôžok. Rozloženie izieb je nasledovné: Prízemie - 1x3, 1x2 (prechodné izby) + kuchynka, kúpeľňa, WC, 1. poschodie - 1x4, 1x4 + kuchynka, kúpeľňa + WC, 2. poschodie - 1x4, kuchynka, kúpeľňa, WC, 2. poschodie - 1x3, 1x2, kuchynka, kúpeľňa, WC. V každej kuchynke je: elektrický varič, rýchlovarná kanvica, chladnička, taniere, hrnce, hrnčeky, poháre, príbory, nože. Každá izba má televízor a satelit. V areáli objektu je letný bazén s lehátkami, dve trampolíny pre deti, dve lavičkové hojdačky a posedenie pri grile. Parkovanie je v uzamykateľnom dvore.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt