Koliba DAMi'sport
cena od

50 €

Akcie:

Ubytovanie Donovaly
Banská Bystrica (okres) , Región / Kraj Pohronie , Slovensko

DAMi´sport je jedinečné zariadenie, ktoré v sebe ukrýva exkluzívny športový obchod, najväčšiu požičovňu lyžiarskej a snowboardovej výstroje, najstaršiu lyžiarsku školu a škôlku na Donovaloch.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Donovaly 167, 97639 Donovaly
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Ubytovanie Vám poskytujeme v 5 luxusne zariadených priestranných apartmánoch mezonetového typu.  Všetky apartmány majú modernú kúpeľňu so sprchou na úrovni podlahy a balkón s výhľadom na hory Národného parku Nízke Tatry. Samozrejmosťou v každom apartmáne je LCD televízor, satelit, telefón, minibar, kávovar/čajník a wifi pripojenie na internet. Ubytovanie v komfortne zariadených priestranných apartmánoch je vhodné aj pre tú najnáročnejšiu klientelu. 

Exteriér:
Informačná služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Lyžiarsky vlek, Požičovňa bicyklov, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Wellness/ kúpele, Masáže, Reštaurácia, Bar, Záhrada, Grill
Kapacita:
8(+2)
Stravovanie:

Pestrý výber jedál slovenskej aj medzinárodnej kuchyne nenechá nikoho hladného. Po dobrom obede ochutnajte našu výbornú kávičku značky Pellini, ktorá chutí najlepšie s čerstvým  koláčikom. Pre ubytovaných hostí ponúkame celodenné stravovanie – formou polpenzie, plnej penzie, raňajky formou bufetových stolov.

Zemepisná šírka:
48.8765877
Zemepisná dĺžka:
19.2250366
Zviera:

Mapa lokalityKoliba DAMi'sport Koliba DAMi'sport DAMi´sport je jedinečné zariadenie, ktoré v sebe ukrýva exkluzívny športový obchod, najväčšiu požičovňu lyžiarskej a snowboardovej výstroje, najstaršiu lyžiarsku školu a škôlku na Donovaloch.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt