Hotel Poľana
cena od

58 €

Akcie:

Ubytovanie Zvolen
Zvolen (okres) , Región / Kraj Pohronie , Slovensko

Hotel Poľana, business class hotel, leží v srdci Slovenska, má jedinečnú polohu hneď vedľa Zvolenského zámku na začiatku pešej zóny mesta Zvolen. Hotel Poľana je zaradený do ketegórie ***. Po roku 1991 prešiel postupnou rekonštrukciou celej ubytovacej časti.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Námestie SNP 64/2, 96001 Zvolen
Recepcia:
-
Dostupnosť:

Hotel je ľahko dustupný vlastným automobilom, ktorý môžu hostia parkovať priamo v areáli hotela.

Okolie:

Nákupy na pešej zóne mesta Zvolenský zámok – kultúra Kováčová, Sliač – relax Kremnica – Banská Štiavnica – kultúrne a prírodné dedičstvo Králová, Sielnica – zimné športy.

Popis izieb:

Teplé farby, drevo a mramor vytvára jedinečnú atmosféru hotela, ktorá sa odráža aj v útulných a komfortných izbách. Každý apartmán má svoj štýl, základom je pohodlie a luxus. Izby svojím vybavením uspokoja aj náročných hostí. Na každej hotelovej izbe a apartmáne je bezplatné wifi pripojenie na internet.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Informačná služba, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Parkovisko, Záhrada, Internet, Recepcia 24 hodín, Internetový kútik, Bazén - vnútorný, Fitness, Biliard, Zber húb, Jazda na koni, Vyhliadkové lety, Reštaurácia, Kaviareň, Záhrada, Grill
Kapacita:
6(+0)
Stravovanie:

Reštaurácia má kapacitu 100 miest. Kuchyňa sa vyznačuje charakteristickým štýlom medzinárodnej kuchyne, ale na jedálnom lístku nájdete aj slovenské špeciality. Mnohé z receptúr vytvorili ešte šéfkuchári Interhotelov. Pri dobrom jedle si môžete vychutnať aj kvalitné vína zo Slovenska a svetoznámych vinárskych oblastí.

Zemepisná šírka:
48.574136831193
Zemepisná dĺžka:
19.12704706192
Zviera:
-

Mapa lokalityHotel Poľana Hotel Poľana Hotel Poľana, business class hotel, leží v srdci Slovenska, má jedinečnú polohu hneď vedľa Zvolenského zámku na začiatku pešej zóny mesta Zvolen. Hotel Poľana je zaradený do ketegórie ***. Po roku 1991 prešiel postupnou rekonštrukciou celej ubytovacej časti.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt