Hotel Color
cena od

79 €

Akcie:

Ubytovanie Bratislava
Bratislava (okres) , Región / Kraj Bratislavský región , Slovensko

Moderný mestský typ hotela po komplexnej rekonštrukcii s dobrou polohou pri Zlatých pieskoch v mestskej časti Nové Mesto. Výborná dopravná dostupnosť, parkovisko zdarma, moderné interiéry a výhodné ceny. Hotel sa nachádza v rojuholníku medzi obchodným centrom POLUS, Zlatými pieskami a letiskom. Neďaleko hotela su aj zimný štadion, futbalový štadion, hala Pasienky, Národné tenisové centrum. Od hotela - zastávka Jurajov dvor - do centra mesta sa dostanete električkou č. 2 alebo 4.

X

Galéria obrázkov

  • superior double
  • Superior double
  • interier superior izba
  • seminár
  • seminár


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Pri Starom mýte 1, 83104 Bratislava
Recepcia:
non-stop
Dostupnosť:
Hotel sa nachádza pri Vajnorskej ulici na križovatke s Bojnickou medzi obchodným centrom POLUS a Zlatými pieskami. Letisko je vzdialené iba 2 km, diaľnica iba 1 km. Do centra mesta sa dostanete jednoducho priamou linkou - električkou č. 2 a 4.
Okolie:
Letiště - 2 km, Dálnice D1 - 1 km, Koupaliště Zlaté písky - 1 km
Popis izieb:
Moderné izby vám budú vyhovovať po všetkých stránkach - nájdete v nich písací stôl, telefón s priamou voľbou, prípojenie na Internet a TV. K dispozícii je celkom 71 izieb. Vybrať si môžete izbu twin alebo double, fajčiarsku alebo nefajčiarsku. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a WC.
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Informačná služba, Výťah, Zdravotné stredisko, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Sekretárske služby, Zmenáreň, Internetový kútik, Bazén - vonkajší, Fitness, Beachvolejbalový kurt, Telocvičňa/ športová hala, Požičovňa športového náradia, Sauna, Kino, Divadlo, Rybolov, Kasíno, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Lobby bar
Kapacita:
8(+1)
Stravovanie:
Raňajky sú podávané formou teplého a studeného bufetu. Cena raňajok je zahrnutá v cene izby. Lobby bar je k dispozícii non stop. Reštaurácia je otvorená v čase 11:00 - 15:00h a 18:00 - 22:00h.
Zemepisná šírka:
48.1839852
Zemepisná dĺžka:
17.1652396
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Hotel Color Hotel Color Moderný mestský typ hotela po komplexnej rekonštrukcii s dobrou polohou pri Zlatých pieskoch v mestskej časti Nové Mesto. Výborná dopravná dostupnosť, parkovisko zdarma, moderné interiéry a výhodné ceny. Hotel sa nachádza v rojuholníku medzi obchodným centrom POLUS, Zlatými pieskami a letiskom. Neďaleko hotela su aj zimný štadion, futbalový štadion, hala Pasienky, Národné tenisové centrum. Od hotela - zastávka Jurajov dvor - do centra mesta sa dostanete električkou č. 2 alebo 4.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt