Hostel Bratislava by Freddie
cena od

9 €

Akcie:

Ubytovanie Bratislava
Bratislava (okres) , Región / Kraj Bratislavský región , Slovensko

Hostel Bratislava by Freddie je útulný novo-zrekonštruovaný hostel od tvorcov Freddie next to Mercury. Ponúka cenovo výhodné ubytovanie v privátnych dvoj-lôžkových, troj-lôžkových a štvor-lôžkových izbách ako aj v spoločných zdielaných izbách typu dorm. Môžte sa tešiť na náš tým, ochotný s čímkoľvek pomôcť, ako aj na možnosti spoznať nových zaujímavých ľudí.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hostel
Adresa:
Holekova 3, 81104 Bratislava
Recepcia:
-
Dostupnosť:

We are located 3 minutes walking from main railway station and just a 10-minute walk from city historical center. Main bus station can by reached by bus in less then 10 minutes and Bratislava airport in less then 25 minutes. Transfer to Vienna and Budapest is very convenient. The Old Town is rather close and several shops, banks, restaurants, cafes, pubs and clubs are even much closer, usually 3 to 5 minutes away. Public parking is available in the street around our hostel as well.   Directions from important places: From Bratislava Main railway station (Hlavna Stanica)
- follow the exit street down the hill to the intersection with Sancova main street and turn left. Cross the tram rails, go down the Sancova main street and turn left into the second street (Murgasova street). Our hostel is on the corner of Murgasova and Holekova street.

From Bratislava Main Bus station (AS Mlynske Nivy)
- take the bus no. 21 (one 0.70 euro ticket is needed) and get off the bus at SAV bus stop. Follow the Sancova street down the hill, cross the tram rails, go down the Sancova main street and turn left into the second street (Murgasova street). Our hostel is on the corner of Murgasova and Holekova street.

- you can also take trolleybus no. 210 (one 0.70 euro ticket is needed) to the Main railway station (the last stop) and follow the instructions from there.

From Bratislava Airport (Letisko M.R.Stefanika)
- take bus no. 61 (one 0.90 euro ticket is needed) to the Main railway station (the last stop) and follow the instructions from there.

From Petrzalka Railway station (ZST Petrzalka)
- take bus no. 93 to the Main railway station (the last stop) and follow the instructions from there.

Okolie:

Nachádzame sa 3 minúty chôdzou od Hlavnej vlakovej stanice a iba 10 minút pešo od historického centra Bratislavy.Na Hlavnú autobusovú stanicu sa dá dostať za 10 minút a na bratislavské letisko za 25 minút. Doprava do Viedne aj Budapešte je vďaka tomuto jednoduchá a pohodlná. Historické centrum mesta sa nachádza blízko a niekoľko obchodov, bánk, reštaurácií, kaviarní, podnikov aj klubov ešte bližšie, maximálne 5 minút chôdzou. Verejné parkovanie je dostupné v ulici okolo našej budovy bez poplatku.

Popis izieb:

Ponúkame cenovo výhodné ubytovanie v privátnych dvoj-lôžkových, troch-lôžkových a štyroch-lôžkových izbách aj v spoločných zdieľaných izbách typu dorm. Celá budova je nefajčiarska, ale mnoho našich izieb má k dispozícii balkón. Kúpeľne sú spoločné rámci každého poschodia. Na každom poschodí je ja spoločná kuchynka.

Exteriér:
Informačná služba, Výťah, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Úschovňa bicyklov, Nočný klub, Detské ihrisko, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Kaviareň, Cukráreň, Pivnica
Kapacita:
13(+0)
Stravovanie:

Breakfast can be ordered for 2.50 euro per person per day. Breakfast are served in the form of cold buffet. Raňajky je možné objednať na 2,50 eur na osobu a deň. Raňajky sú podávané formou studeného bufetu.

Zemepisná šírka:
48.1565874
Zemepisná dĺžka:
17.1093508
Zviera:

Mapa lokalityHostel Bratislava by Freddie Hostel Bratislava by Freddie Hostel Bratislava by Freddie je útulný novo-zrekonštruovaný hostel od tvorcov Freddie next to Mercury. Ponúka cenovo výhodné ubytovanie v privátnych dvoj-lôžkových, troj-lôžkových a štvor-lôžkových izbách ako aj v spoločných zdielaných izbách typu dorm. Môžte sa tešiť na náš tým, ochotný s čímkoľvek pomôcť, ako aj na možnosti spoznať nových zaujímavých ľudí.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt