Horský Hotel TatranHorský Hotel Tatran
Horský Hotel Tatran

cena od

25 €

Akcie: Štýlové ubytovanie blízko Holidaypark-u!

Ubytovanie Kováčová
Rožňava (okres) , Región / Kraj Gemer , Slovensko

Horský hotel Tatran je situovaný v nádhernom tichom lesnom prostredí, vo vzdialenosti 1400 metrov od centra známej kúpeľnej obce Kováčová pri Zvolene. Vďaka svojej výbornej polohe priamo v lese s bohatým výskytom húb, srnčej zveri, operencov či v blízkosti diviačej obory, si tu na svoje prídu celoročne všetci milovníci skvelého relaxu, pokoja ako aj krásnej prírody. Horský hotel Tatran ponúka svojim hosťom celoročne komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 28 osôb. Hotel prešiel kompletnou rekonštrukciou s dôrazom na kvalitu použitých materiálov ako aj na maximálne pohodlie hostí. Vybrať si tu môžete spomedzi nasledovných typov izieb: - 1x 1-lôžková izba, - 1x 2-lôžková izba, - 5x 2-lôžková izba s balkónom, - 1x 3-lôžková izba, - 1x rodinná suita s balkónom, tvorená dvomi 2-lôžkovými spálňami, - 1x suita s 2 spálňami s balkónom (každá spálňa disponuje dvomi lôžkami), - 1x apartmán s balkónom, ideálny pre 2 až 4 osoby, ktorého súčasťou je 2-lôžková spálňa a obývacia časť s pohodlným rozkladacím gaučom (s možnosťou dvoch prísteliek)

X

Galéria obrázkov

 • Horský Hotel Tatran
 • Horský Hotel Tatran
 • Horský Hotel Tatran
 • Horský Hotel Tatran
 • Horský Hotel Tatran
 • Horský Hotel Tatran
 • Horský Hotel Tatran
 • Horský Hotel Tatran
 • Horský Hotel Tatran
 • Horský Hotel Tatran
 • Horský Hotel Tatran
 • Horský Hotel Tatran
 • Horský Hotel Tatran


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Kováčová 559, 962 37 Kováčová
Recepcia:
Všetkým ubytovaným hosťom sú v hoteli k dispozícii služby recepcie, fungujúcej od 7:00 hod. do 22:00 hod. Na požiadanie zaisťujeme taktiež kyvadlovú dopravu. Priamo pri hoteli je hosťom k dispozícii 30 parkovacích miest. K hotelu vedie asfaltová cesta, pričom smer je zreteľne označený šípkami s názvom hotela.
Dostupnosť:
-
Okolie:
Len 500 metrov pešou chôdzou od hotela sa nachádza novovybudovaný Holidaypark Kováčová s termálnou liečivou vodou, kde si vychutnáte množstvo zábavy vo vnútorných či vonkajších bazénoch. Krásna okolitá príroda ponúka bohaté možnosti turistických trás a cyklotrás. Počas Vášho pobytu u nás Vám zaistíme cyklistiku so sprievodcom (zapožičiavame klasické bicykle aj elektrobicykle), jazdu na koni, sólo alebo tandemové zoskoky padákom z lietadla alebo poľovačky na medvede, diviaky, vysokú zver a operence. Dopriať krásne výhľady aj samotný pôžitok z golfu si môžete na blízkom 18-jamkovom golfovom ihrisku - Tri Duby Golf Resort, vzdialenom 6 km.
Popis izieb:
Všetky hotelové izby sú odhlučnené a zariadené v najvyššom štandarde. Disponujú blackoutovými závesmi, televízorom so satelitným príjmom, káblovým aj WiFi pripojením na internet a nabíjacími USB zásuvkami. Každá z izieb a suít je vybavená vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. V apartmáne je k dispozícii kúpeľňa s vaňou a toaletou. Fén na vlasy je vo všetkých kúpeľniach samozrejmosťou.
Exteriér:
TV miestnosť, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Záhrada, Internet, Sprievodca, Hotelový transport, Taxi, Úschovňa bicyklov, Golf, Detské ihrisko, Zber húb, Lov, Jazda na koni, Wellness/ kúpele, Reštaurácia, Záhrada, Internetová kaviareň, Zimné športy, Letné športy, Turistika, Romantické, Kongresy, Pobyty s deťmi, Business, Lacné ubytovanie, Príroda
Kapacita:
20(+0)
Stravovanie:
Súčasťou hotela je rovnako príjemná reštaurácia s možnosťou celodenného stravovania. Na raňajky podávame hosťom okrem iného presso kávu značky Illy a pomarančový džús. Pre príjemný oddych na čerstvom vzduchu Vám poslúži priestranná vonkajšia terasa s posedením. Zabaviť sa môžete aj pri hraní stolného tenisu.
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
48.60556
Zemepisná dĺžka:
19.091856
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map

Ubytovanie aktualizované dňa 03.01.2017

Horský Hotel Tatran Horský Hotel Tatran Horský hotel Tatran je situovaný v nádhernom tichom lesnom prostredí, vo vzdialenosti 1400 metrov od centra známej kúpeľnej obce Kováčová pri Zvolene. Vďaka svojej výbornej polohe priamo v lese s bohatým výskytom húb, srnčej zveri, operencov či v blízkosti diviačej obory, si tu na svoje prídu celoročne všetci milovníci skvelého relaxu, pokoja ako aj krásnej prírody. Horský hotel Tatran ponúka svojim hosťom celoročne komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 28 osôb. Hotel prešiel kompletnou rekonštrukciou s dôrazom na kvalitu použitých materiálov ako aj na maximálne pohodlie hostí. Vybrať si tu môžete spomedzi nasledovných typov izieb: - 1x 1-lôžková izba, - 1x 2-lôžková izba, - 5x 2-lôžková izba s balkónom, - 1x 3-lôžková izba, - 1x rodinná suita s balkónom, tvorená dvomi 2-lôžkovými spálňami, - 1x suita s 2 spálňami s balkónom (každá spálňa disponuje dvomi lôžkami), - 1x apartmán s balkónom, ideálny pre 2 až 4 osoby, ktorého súčasťou je 2-lôžková spálňa a obývacia časť s pohodlným rozkladacím gaučom (s možnosťou dvoch prísteliek)

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt