Horský hotel Belveder
cena od

- €

Akcie:

Ubytovanie Železná Ruda
Klatovy (okres) , Región / Kraj Plzeňsko , Česká republika

Hotel Belvedere je Trojpodlažná budova, nedávno zrekonštruované a otvorené celý rok. Okrem pozýva izby, ktoré sú vybavené novým nábytkom a krajiny štýl Reštaurácia vás čaká s kruhový bazén, Detské ihrisko a Viacúčelový kurt. Tam je aj letná terasa, vonkajší krb, vonkajšie ohnisko a gril na terase.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Belvedérská 189, 34004 Železná Ruda
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Náš hotel spĺňa súčasné požiadavky na pohodlné ubytovanie. Všetky izby sú čisté, svetlé a vybavené novým nábytkom, a predovšetkým súkromná kúpeľňa -WC a sprchou. Za poplatok je možné zapůjčít a tv miestnosť.

Exteriér:
Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Nefajčiarske prostredie, Bazén - vonkajší, Detské ihrisko, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Záhrada, Grill
Kapacita:
9(+0)
Stravovanie:

Objednat si můžete celodenní stravování, polopenzi, nebo pouze snídani. Snídaně je podávána kontinentální formou a obědy  a večeře si můžete vybrat ze dvou menu. V zimě nabízíme ubytování pouze s plnou penzí, , v ostatních ročních obdobích i polopenze či pouze snídaně.

Zemepisná šírka:
49.143106388889
Zemepisná dĺžka:
13.239473333333
Zviera:

Mapa lokalityHorský hotel Belveder Horský hotel Belveder Hotel Belvedere je Trojpodlažná budova, nedávno zrekonštruované a otvorené celý rok. Okrem pozýva izby, ktoré sú vybavené novým nábytkom a krajiny štýl Reštaurácia vás čaká s kruhový bazén, Detské ihrisko a Viacúčelový kurt. Tam je aj letná terasa, vonkajší krb, vonkajšie ohnisko a gril na terase.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt