DoubleTree by Hilton Košice
cena od

99 €

Akcie:

Ubytovanie Košice
Košice (okres) , Región / Kraj Košický región , Slovensko

Vitajte v Doubletree by Hilton Košice, v modernom novozrekonštruovanom hoteli s výnimočnou polohou v samotnom centre historického starého mesta, len pár krokov od najväčšej dominanty mesta Košice, Dómu sv. Alžbety.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Hlavná 1, 04001 Košice
Recepcia:

Recepcia je otvorená 24 hodin.

Dostupnosť:

Hotel DoubleTree by Hilton Košice sa nachádza priamo v centre mesta Košice, pričom kombinuje výhody pešej zóny s dobrou dostupnosťou prostriedkami hromadnej dopravy.

Cesta z letiska: Cesta z medzinárodného letiska Košice do hotela autom/taxíkom trvá cca 15 min. (8 km). Hotel DoubleTree by Hilton Košice vám ponúka možnosť rezervácie taxi služby, ako aj limousine service z/na letisko. Autobusové spojenie z letiska do hotela zabezpečuje pravidelná autobusová linka č. 23.

Cesta z autobusovej/železničnej stanice: Hotel je vzdialený 10 min. chôdze od hlavnej železničnej a autobusovej stanice s výbornou dostupnosťou linkami mestskej hromadnej dopravy (električky č. 2, 3, 6, autobusy č. 16, 23, 24, 29, 30, 33 a trolejbusy č. 71 a 72).

Okolie:
-
Popis izieb:

Luxusné, plne klimatizované a kompletne zrekonštruované izby v modernom dizajne ponúkajú hosťom hotela DoubleTree by Hilton Košice jedinečný komfort v spojení s modernou eleganciou a praktickým využitím. Výber fajčiarskej či nefajčiarskej izby, možnosť rezervácie izby pre imobilných hostí a výber z troch kategórií typu Štandard, Deluxe a Suite zaručuje spokojnosť aj tých najnáročnejších. Koncept Sweet Dreams by DoubleTree, pozostávaúci z ergonomického matraca, ortopedických vankúšov a luxusnej posteľnej bielizne vám zabezpečí ten najzdravší a najkvalitnejší spánok. Vysokorýchlostný internet a priestrannú pracovnú plochu ocenia predovšetkým hostia cestujúci za prácou. Lahodnú kávu a čaj zdarma či minibarové občerstvenie si vychutnáte priamo v pohodlí Vašej izby.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Informačná služba, Výťah, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Klimatizácia, Parkovisko, Záhrada, Internet, Recepcia 24 hodín, Sekretárske služby, Fitness, Sauna, Kasíno, Whirlpool, Reštaurácia, Bar, Záhrada, Grill
Kapacita:
6(+0)
Stravovanie:

Reštaurácia: top Trend reštaurácia 2010, 2011 a 2013 v Košickom kraji, v desiatke najlepších reštaurácií na Slovensku, kapacita 80 miest, klimatizované priestory, priamo v centre mesta, šéfkuchár reštaurácie Jozef Hromják - viťaz Danubius Gastro Cup v kategórii kuchár - senior a Horeca varí s profesionálmi, prémiová stredomorská a medzinárodná kuchyňa, jedlá pripravené výlučne z čerstvých surovín, špeciality Košického kulinárskeho kalendára.

Zemepisná šírka:
48.7174728
Zemepisná dĺžka:
21.2600726
Zviera:

Mapa lokalityDoubleTree by Hilton Košice DoubleTree by Hilton Košice Vitajte v Doubletree by Hilton Košice, v modernom novozrekonštruovanom hoteli s výnimočnou polohou v samotnom centre historického starého mesta, len pár krokov od najväčšej dominanty mesta Košice, Dómu sv. Alžbety.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt