Chata pri rybníku
cena od

100 €

Akcie:

Ubytovanie Jelenec
Nitra (okres) , Región / Kraj Nitriansky región , Slovensko

Chatová oblasť pod Gýmešom - ubytovacie zariadenie s vlastnou jedálňou a kuchyňou určené pre školy v prírode, školenia, semináre, športové podujatia. Vhodné podmienky pre organizovanie detských táborov, školských výletov, firemné oddychové akcie. Možnosť prenajať si samostatné chaty s kuchynkami a sociálnymi zariadeniami pre skupiny 5-20 i viac hostí.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Chata
Adresa:
Jelenec 1536, 95173 Jelenec
Recepcia:
-
Dostupnosť:

Ak idete od Nitry za ZMRZLINOU DOĽAVA, potom po ASFALTOVEJ ceste asi 2km, za rybníkom je smerová tabuľa Chatová osada pod Gýmešom VPRAVO. Odtiaľ ešte asi 300m ku žltej chate. Nás nájdete v červenom dome nad žltou chatou, treba zazvoniť na zvonček alebo zatelefonovať. Máme psíky, ktoré intenzívne štekajú, ale neublížia. Ak štekajú a sme doma, určite prídeme pred dom, aj keď nestihnete zazvoniť na zvonček.

Okolie:

Jelenecká dolina - prírodné prostredie poskytuje obrovské možnosti rekreácie a oddychu: pekná vychádzka k zrúcanine hradu Gýmeš, turistika, zber húb, poznávanie prírody, 2 rybníky s možnosťou rybolovu,vynikajúce podmienky na horskú cykloturistiku, jazdecká turistika, návšteva Jelenských viníc so 700 ročnou tradíciou, kultúrne pamiatky obce Jelenec - kaštieľ grófa Forgáča, rímskokatolícky kostol Povýšenia Sv. Kríža, socha Sv. Jána Nepomuckého z 18. storočia, socha Sv. Urbana vo vinohrade, tenisové kurty.

Popis izieb:

dve trojky, jedna dvojka

Exteriér:
Obchodné centrum, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Nefajčiarske prostredie, Tenisový kurt, Zber húb, Grill
Kapacita:
8(+0)
Stravovanie:

Príprava stravy minimálne pre 15 osôb, cena dohodou. 

Vlastné stravovanie - K dispozíícii je plne vybavená kuchyňa.

Zemepisná šírka:
48.398903586289
Zemepisná dĺžka:
18.210290262024
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Chata pri rybníku Chata pri rybníku Chatová oblasť pod Gýmešom - ubytovacie zariadenie s vlastnou jedálňou a kuchyňou určené pre školy v prírode, školenia, semináre, športové podujatia. Vhodné podmienky pre organizovanie detských táborov, školských výletov, firemné oddychové akcie. Možnosť prenajať si samostatné chaty s kuchynkami a sociálnymi zariadeniami pre skupiny 5-20 i viac hostí.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt