Ubytovanie Katarína BojniceUbytovanie Katarína Bojnice
Ubytovanie Katarína Bojnice

cena od

9 €

Akcie: Výnimočný objekt - pekné prostredie ( blízko centra, zámku, ZOO, kúpaliska aj lesa) a výhodná cena !

Ubytovanie Bojnice
Prievidza (okres) , Región / Kraj Horná Nitra , Slovensko

Ponúkame Vám ubytovanie na súkromí (privát**) bez domácich. Naše ubytovanie má 5 samostatných nepriechodných izieb. Nachádza sa tu aj kuchynka na prípadnú prípravu a konzumáciu menšieho jedla a sociálne zariadenia. Na dvore sú pivničné aj vonkajšie sedenia (pod orechom aj pod slnečníkmi) s možnosťou grilovania. K dispozícii je veľký zatrávnený priestor. Parkovanie je pri objekte na ulici alebo v uzamykatelnom dvore bezplatné. U nás sa viete pripojiť na internet prostredníctvom WIFI. V objekte môžete byť len sami so svojou rodinou alebo priateľmi (je vhodný na pokojné stretnutia v Bojniciach - ideálne 6 - 12 osôb) Bližšiie informácie nájdete na : www. ubytovaniekatarina.webnode.sk Obsadenosť na: http://www.chaty-dovolenka.sk/sk/bojnice/ubytovanie-bojnice-katarina-pekna-dovolenka/4949 Podrobný cenník na : http://ubytovaniekatarina.webnode.sk/sluzby/rezervacia-cennik/ Na Váš dopyt (telefonicky/mailom) Vám obratom radi navrhneme cenu. Potrebujeme k tomu len dátumy (od-do), počet osôb a vek detí.

X

Galéria obrázkov

 • Ubytovanie Katarína Bojnice
 • Ubytovanie Katarína Bojnice
 • Ubytovanie Katarína Bojnice
 • Ubytovanie Katarína Bojnice
 • Ubytovanie Katarína Bojnice
 • Ubytovanie Katarína Bojnice
 • Ubytovanie Katarína Bojnice
 • Ubytovanie Katarína Bojnice
 • Ubytovanie Katarína Bojnice
 • Ubytovanie Katarína Bojnice
 • Ubytovanie Katarína Bojnice
 • Ubytovanie Katarína Bojnice


Detailný popis

Typ zariadenia:
Privat
Adresa:
Bojnice, Hornoulická 10, 97201 Bojnice
Recepcia:
Majiteľ je dostupný podľa dohody celý deň. Bývame blízko objektu.
Dostupnosť:
Objekt sa nachádza na okraji mesta Bojnice pod lesom v tesnej blízkosti ZOO, zámku, centra aj kúpaliska (v atraktívnej časti mesta). Parkovanie je bezplatné hneď pri objekte v uzamykateľnom dvore alebo na ulici .
Okolie:
Veľmi blízko sa nachádzajú všetky atrakcie Bojníc (zámok, ZOO, termálne kúpalisko, dinopark, múzeum praveku, bojnický remeselný dvor...), námestie aj bojnické termálne kúpele a les.
Popis izieb:
1x2, 1x3, 1x3+1, 1x4, 1x4+1,
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Zdravotné stredisko, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Taxi, Úschovňa bicyklov, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Squash/ricochet, Lyžiarsky vlek, Telocvičňa/ športová hala, Minigolf, Požičovňa bicyklov, Biliard, Tenisová hala, Aerobik, Požičovňa športového náradia, Golf, Golfový trenažér, Šípky, Úschovňa lyží, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Divadlo, Zber húb, Lov, Rybolov, Jazda na koni, Solárium, Kasíno, Wellness/ kúpele, Para, Whirlpool, Vyhliadkové lety, Masáže, Záhrada, Vodné športy, Letné športy, Turistika, Spa & wellness, Vidiek, Pobyty s deťmi, Lov rýb, Lacné ubytovanie, Príroda, Grill, Altánok
Kapacita:
16(+2)
Stravovanie:
Množstvo reštaurácií na blízkom námestí alebo príprava ľahkého jedla v kuchynke objektu.
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
48.78334
Zemepisná dĺžka:
18.58109
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map

Ubytovanie aktualizované dňa 04.10.2016

Ubytovanie Katarína Bojnice Ubytovanie Katarína Bojnice Ponúkame Vám ubytovanie na súkromí (privát**) bez domácich. Naše ubytovanie má 5 samostatných nepriechodných izieb. Nachádza sa tu aj kuchynka na prípadnú prípravu a konzumáciu menšieho jedla a sociálne zariadenia. Na dvore sú pivničné aj vonkajšie sedenia (pod orechom aj pod slnečníkmi) s možnosťou grilovania. K dispozícii je veľký zatrávnený priestor. Parkovanie je pri objekte na ulici alebo v uzamykatelnom dvore bezplatné. U nás sa viete pripojiť na internet prostredníctvom WIFI. V objekte môžete byť len sami so svojou rodinou alebo priateľmi (je vhodný na pokojné stretnutia v Bojniciach - ideálne 6 - 12 osôb) Bližšiie informácie nájdete na : www. ubytovaniekatarina.webnode.sk Obsadenosť na: http://www.chaty-dovolenka.sk/sk/bojnice/ubytovanie-bojnice-katarina-pekna-dovolenka/4949 Podrobný cenník na : http://ubytovaniekatarina.webnode.sk/sluzby/rezervacia-cennik/ Na Váš dopyt (telefonicky/mailom) Vám obratom radi navrhneme cenu. Potrebujeme k tomu len dátumy (od-do), počet osôb a vek detí.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt