Penzión Modrovka Piešťanycena od

10 €
Penzión Modrovka Piešťany
Penzión Modrovka Piešťany

Akcie:

Ubytovanie Modrovka
Nové Mesto nad Váhom (okres) , Región / Kraj Dolné Považie , Slovensko

Ubytovanie Modrovka. "Ubytovanie je vhodné pre široké spektrum zákazníkov a každý tu nájde to, čo práve potrebuje." Na Vašu návštevu sa teší Marta Masárová.

X
Penzión Modrovka PiešťanyPenzión Modrovka PiešťanyPenzión Modrovka PiešťanyPenzión Modrovka PiešťanyPenzión Modrovka PiešťanyPenzión Modrovka PiešťanyPenzión Modrovka PiešťanyPenzión Modrovka PiešťanyPenzión Modrovka PiešťanyPenzión Modrovka PiešťanyPenzión Modrovka PiešťanyPenzión Modrovka PiešťanyPenzión Modrovka PiešťanyPenzión Modrovka Piešťany

Detailný popis

Telefón:
+421904316055
Typ zariadenia:
Privat
Adresa:
Modrovka 54, 91635 Modrovka
Recepcia:
Otvorené non-stop.
Dostupnosť:
Dostupnosť je 8km od Piešťan a 15km od Nového Mesta n. Váhom. Zjazd z dialnice Lúka 2 km.
Okolie:
V okolí kultúrne pamiatky,hrady Tematín,Čachtice,Trenčín,Beckov. V blízkosti sa nachádza obec,kde sa natáča seriál Horná Dolná.
Popis izieb:
K dispozícii sú 4 izby o max. kapacite 11 osôb. Každá izba je vybavená vlastnou TV. Na výber sú izby: 2x - 2 posteľové 1x - 3 posteľové 1x - 4 posteľové K dispozícii sú dve spoločné sociálne zariadenia, z ktorých je jedno kompletne vybavené vrátane dvoch sprchových kútov a jednoho WC. Druhé zariadenie obsahuje samotnú toaletu s umývadlom. Komplet vybavená kuchyňa, samostatný vchod, parkovanie vo dvore, altánok.
Exteriér:
TV miestnosť, Parkovisko, Záhrada, Nefajčiarske prostredie, Záhrada, Vidiek, Lacné ubytovanie, Altánok
Kapacita:
11(+0)
Stravovanie:
Ubytovanie obsahuje kompletne zariadenú kuchyňu, s možnosťou vlastného stravovania. Ak nemáte čas na vlastnú prípravu jedál, 100m od ubytovania je reštaurácia, kde sa dá dobre a lacno stravovať. Každý deň sa tam podáva menu a robia aj veľmi dobrú pizzu a samozrejme aj jedlá na objednávku. Otvorené je denne do 22:00 hod. Neďaleko sú aj dva obchody otvorené od 6:00 hod. Vybavenie: - chladnička, mikrovlnka, plynový sporák, rýchlovarná kanvica
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
48.648169
Zemepisná dĺžka:
17.880442
Zviera:
-

Mapa lokality


Ubytovanie aktualizované dňa 20.03.2019


Vybrané

Penzión Modrovka Piešťany Penzión Modrovka Piešťany Ubytovanie Modrovka. "Ubytovanie je vhodné pre široké spektrum zákazníkov a každý tu nájde to, čo práve potrebuje." Na Vašu návštevu sa teší Marta Masárová.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt