1 ubytovaní

Ubytovne Nové Zámky

Ubytovňa PANONIA

Ubytovňa PANONIA

Cena od

9€

Turistická ubytovňa PANONIA na Komárňanskej ceste v Nových Zámkoch je ubytovacie zariadenie s celkovou kapacitou 150 lôžok, pričom táto celková kapacita pozostáva zo 126 lôžok nachádzajúcich sa v ubytovacích bunkách (2x izba, vstupná chodba a soc. zariadeni...

Komentárov(0) Zobrazení (9223x) Viac...


Ubytovanie Nové Zámky

Ubytovanie Nové Zámky

Nové Zámky sú okresným mestom nachádzajúcim sa v Nitrianskom kraji. Mesto sa nachádza v južných častiach Slovenska a leží na brehu rieky Nitra v Podunajskej nížine. Svojich návštevníkov mesto okúzli krásnou prírodou, množstvom pamiatok ako aj možnosťami pre šport a zábavu.

K najkrajším pamiatkam mesta neodmysliteľne patrí kalvária, ktorá pochádza z roku 1779. Hlavnou dominantou námestia je Kostol svätého Kríža, ktorý bol postavený už v rokoch 1584 a 1885 v neskorogotickom slohu. K sakrálnym pamiatkam mesta patrí aj Františkánsky kláštor a kostol, ktorý vysvätil Peter Pázmaň, Evanjelický kostol, Reformovaný kostol ako aj Židovská synagóga. Pri návšteve mesta môžeme vidieť aj množstvo zaujímavých kaplniek ako je napríklad Kaplnka svätého Antona alebo Kaplnka Panny Márie. K interesantným pamiatkam mesta patrí aj súsošie Najsvätejšej Trojice, ktoré je pamiatkou na morovú epidémiu.

Milovníci dlhých prechádzok sa pri návšteve mesta môžu vybrať do prekrásneho lesoparku Berek, kde môžu obdivovať viac ako 200 ročné duby. Nové Zámky ponúkajú aj možnosti pre plávanie a oddych v termálnom kúpalisku Štrand Emília Tatárika. Termálne kúpalisko návštevníkom ponúka až 8 bazénov, pričom teplota vody sa pohybuje medzi 28 a 35 °C. Bazény na kúpalisku sú rôzneho charakteru nájdeme tu bazény pre plavcov ako aj bazény na oddych a relax. Kúpalisko svojim návštevníkom umožňuje aj množstvo športových aktivít a v blízkosti kúpaliska sú veľmi dobre rozvinuté aj ďalšie služby. Zaujímavosťou mesta je aj Plaváreň Relax komplex, ktorá svojim návštevníkom ponúka plavecký bazén, detský bazén, kozmetické a kadernícke služby ako aj fitness centrum. Svojich návštevníkov mesto zaujme aj množstvom akcií, ktoré sú tu každoročne organizované, organizuje sa tu množstvo koncertov a v zime aj Vianočné trhy.

Pri návšteve tohto zaujímavého mesta sa môžete ubytovať v komfortných hoteloch priamo v meste alebo v okolitých penziónoch a hoteloch.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt