Villa Svorad
cena od

38 €

Akcie:

Ubytovanie Prosiek
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Malý rodinný penzión Villa Svorad** sa nachádza v malebnej dedinke Prosiek pod Chočskými vrchmi.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Krizikova 2741, 03223 Prosiek
Recepcia:
-
Dostupnosť:

Obec Prosiek sa nachádza 12,5 km od mesta Liptovský Mikuláš.

Okolie:

V blízkom okolí sa nachádza Aquapark Tatralandia, Thermal park Bešeňová, priehrada Liptovská Mara, jaskyne, skanzeny. V okolí penziónu je množstvo cykloturistických i peších turistických trás. Penzión je vzdialený len 3km od agroturistického jazdeckého areálu, kde pre záujemcov celoročne poskytujú kurzy jazdenia pre začiatočníkov aj pokročilých, prechádzky na koni do prírody a výcvik koní. V zimnom období sú v okolí veľmi dobré podmienky na lyžovanie v lyžiarských strediskách Jasná, Skipark Ružomberok a mnohé dalšie.

Popis izieb:

Penzion poskytuje ubytovanie v 5 dvojlôžkových izbách a v 2 rodinných bunkách. V každej z izieb je možné urobiť jednu, v niektorej dve prístelky. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Bunka sa skladá z jednej dvojlôžkovej a jednej trojlôžkovej izby, ktoré majú spoločné WC a kúpeľňu.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Parkovisko, Záhrada, Internet, Požičovňa bicyklov, Biliard, Požičovňa športového náradia, Úschovňa lyží, Detské ihrisko, Rybolov, Reštaurácia, Grill
Kapacita:
7(+1)
Stravovanie:

K dispozícii je priestranná a vybavená kuchynka pre vlastné potreby. Najbližšia reštaurácia sa potom nachádzate 650 m od penziónu.

Zemepisná šírka:
49.148370938862
Zemepisná dĺžka:
19.499888784378
Zviera:
-

Mapa lokalityVilla Svorad Villa Svorad Malý rodinný penzión Villa Svorad** sa nachádza v malebnej dedinke Prosiek pod Chočskými vrchmi.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt