Vila MartinaExterior
Exterior

cena od

28 €

Akcie:

Ubytovanie Poprad
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Penzión Vila Martina je nové rekreačné zariadenie s kapacitou ubytovania 20 lôžok + 4 prístelky. Nachádza sa v jednom z najkrajších kútov Slovenska pod Vysokými Tatrami, v meste Poprad, v príjemnom prostredí jeho pôvodnej mestskej časti Veľká s priamym výhľadom na Vysoké Tatry.

X

Galéria obrázkov

  • Exterior
  • Exterior
  • Exterior
  • Exterior
  • Exterior
  • Exterior
  • Exterior
  • Exterior
  • Exterior


Detailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Horská 2, 05801 Poprad
Recepcia:

Check in: 14.00-18:00

Check out: 10:00

Dostupnosť:
-
Okolie:

Aktivity v regióne Tatry a Spiš

Vila Martina vzhľadom ku svojej polohe a prírodným bohatstvám má ideálne podmienky pre oddych, športovanie a relax. V blízkom okruhu sú bohaté možnosti turistiky, kúpania, lyžovania, poznávania pamiatok a histórie podtatranského regiónu, spišských miest, Zamaguria a tiež športových aktivít: plávanie, tenis, golf, squash, bowling alebo cyklisticko-korčuliarsky chodník. 

Počas letnej sezóny pešia turistika a cykloturistika: Tatranský národný park Vysoké Tatry, Pieninský národný park (možnosť uskutočnenia výletov na pltiach na rieke Dunajec), možnosť navštíviť aj termálne kúpaliská v okolí 2 km od Vily Martiny sa nachádza AquaCity-Poprad s najčistejšou vodou na Slovensku, pre našich hostí poskytujeme zľavu 15%

Počas zimnej sezóny lyžovanie a zimné športy: Park snov Štrbské Pleso, Zjazdové trate vo Vysokých Tatrách ako aj v obciach a podhorí (Lopušná dolina a iné), Sánkarská dráha z Hrebienka do Starého Smokovca, Bežecké trate, Lyžiarske školy, Klziská ... 

Celoročne Vám ponúkame možnosť si objednať profesionálnu relaxačnú masáž priamo v našom penzióne.

Popis izieb:

Všetky izby sú vybavené televíziou, WiFi vysokorýchlostným internetovým pripojením, samostatnou kúpelňou s toaletou a sprchovacím kútom. 


Návštevníkom penziónu je k dispozícii samostatná kuchynka s kompletným vybavením (chladnička s mrazničkou, elektrický sporák, mikrovlná rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica, kompletný servis). Na prízemí sa nachádza štýlová spoločenská miestnosť, ktorá je nepretržite prístupná našim hosťom vybavená WiFi sieťou, satelitným televíznym prijímačom, domácim kinom, audio súpravou. Súčasťou areálu je zastrešené záhradné posedenie s ohniskom a grilom. Príjemné chvíle môžete stráviť aj na jedinečnej slnečnej terase. 

Pohodlné a bezpečné parkovanie je zabezpečené v uzavretom areály penziónu Vila Martina (Diaľkové ovládanie od vstupnej brány obdržíte ku každému vozidlu). 

V blízkom okolí sa nachádza viacero reštaurácií, v príjemnom prostredí, kde naši hostia dostanú navyše zľavu od 20%.

Exteriér:
Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Úschovňa bicyklov, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Bowling, Lyžiarsky vlek, Požičovňa športového náradia, Horolezectvo, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Reštaurácia, Kaviareň, Cukráreň, Grill
Kapacita:
11(+2)
Stravovanie:

V blízkom okolí sa nachádza viacero reštaurácií, v príjemnom prostredí, kde naši hostia dostanú navyše zľavu od 20%.

Zemepisná šírka:
49.0681277
Zemepisná dĺžka:
20.2729217
Zviera:

Mapa lokalityVila Martina Vila Martina Penzión Vila Martina je nové rekreačné zariadenie s kapacitou ubytovania 20 lôžok + 4 prístelky. Nachádza sa v jednom z najkrajších kútov Slovenska pod Vysokými Tatrami, v meste Poprad, v príjemnom prostredí jeho pôvodnej mestskej časti Veľká s priamym výhľadom na Vysoké Tatry.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt