Vila Gabriel
cena od

34 €

Akcie:

Ubytovanie Nová Lesná
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Vila Gabriel má k dispozícií 5 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky. Toalety s kúpelkami sú spoločné samostatne na chodbách v celkovom počte 3, jedna izba má sociálne zariadenie na izbe. lzby sú vybavené aj televízorom, prístupom na internet.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Vila
Adresa:
Jána Stilla 45, 05986 Nová Lesná
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

 Najbližšie lyžiarske strediská sa nachádzajú v Tatranskej Lomnici (8 km), v Starom Smokovci (5 km), Svite (15 km) a Štrbskom Plese (20 km). Okolie Vysokých Tatier je bohaté na kultúrne a historické pamiatky a turistické zaujímavosti.

Popis izieb:

V našej vile máme k dispozícií 5 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky. Toalety s kúpelkami sú spoločné samostatne na chodbách v celkovom počte 3, jedna izba má sociálne zariadenie na izbe. lzby sú vybavené aj televízorom, prístupom na internet. K dispozicii majú naši hostia aj malý relax s infrasunou, masážnym kreslom, stacionárnym bicyklom a posilovacím zariadením. Spoločenská miestnost' má aj krb a velkorysé priestory na posedenie. Na oddych je spristupnená aj záhrada s grilom.

 

Exteriér:
TV miestnosť, Parkovisko, Záhrada, Internet, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Fitness, Lyžiarsky vlek, Požičovňa bicyklov, Golf, Sauna, Kino, Zber húb, Wellness/ kúpele, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Grill
Kapacita:
2(+1)
Stravovanie:

Stravovanie s polpenziou obsahuje kontinetálne raňajky a večeru.Ubytovaným hosťom poskytujeme zľavu 10% na konzumáciu špecialít Salaša vo Velkom Slavkove - 3 km od penziónu, zľavu 15% v termálnom kúpalisku Vrbov - 15km, zľavu 15% v Aquacity Poprad a 10% zľava Koliba Kamzík v Starom smokovci.

Zemepisná šírka:
49.123049182258
Zemepisná dĺžka:
20.265801649985
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Vila Gabriel Vila Gabriel Vila Gabriel má k dispozícií 5 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky. Toalety s kúpelkami sú spoločné samostatne na chodbách v celkovom počte 3, jedna izba má sociálne zariadenie na izbe. lzby sú vybavené aj televízorom, prístupom na internet.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt