Vienna House Easy Bratislava
cena od

69 €

Akcie:

Chopin Hotel Bratislava Vám ponúka zábavný víkend plný nakupovania a relaxu. Vďaka bezprostrednej blízkosti najväčšej nákupnej zóny na Slovensku Avion Shopping Park nájdete viac ako 130 obchodov otvorených 7 dní v týždni, klzisko či masáž len pár krokov od hotela. Každý hosť od hotela obdrží pri check-in zľavové poukážky na nákup vo vybraných obchodoch v Avion Shopping Park.

Ubytovanie Bratislava
Bratislava (okres) , Región / Kraj Bratislavský región , Slovensko

Chopin Hotel Bratislava - prvá voľba cestujúcich na služobnej ceste. Business hotel bol otvorený v júni 2009 v bezprostrednej blízkosti bratislavského Letiska M. R. Štefánika a Galvaniho Business Parku.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Galvaniho 28, 82104 Bratislava
Recepcia:

Čas příjezdu: Od 14:00:00 hodin Čas odjezdu: Do 11:00:00 hodin

Dostupnosť:

Chopin Hotel Bratislava je najbližším hotelom k medzinárodnému Letisku M. R. Štefánika v Bratislave. Leží v bezprostrednej blízkosti diaľnice D1 (smer z Rakúska, ČR a Maďarska), Galvaniho Business Centra a Avion Shopping Parku. Svojou výhodnou polohou zabezpečuje rýchlu a jednoduchú dostupnosť zo všetkých smerov.

V okolí je dostatok prostriedkov hromadnej mestskej dopravy, ktoré spájajú hotel s centrom mesta, letiskom a autobusovou a železničnou stanicou. Hotel zabezpečuje ubytovaným hosťom prepravu na bratislavské a viedenské letisko a zdarma sú k dispozícii hotelové parkovacie kapacity.

Okolie:

Staré mesto Bratislavy pozýva všetkých návštevníkov, aby pri prechádzkach po uličkách mesta spoznali históriu metropoly na Dunaji. Odhaľte hlavné mesto Slovenska s jeho pamätihodnosťami, novými barmi a kaviarňami, alebo spojte prechádzku s nákupmi – a to aj v nedeľu!

Popis izieb:

Hotel ponúka 171 moderných, dispozične dobre riešených a plne klimatizovaných izieb (20.79 m²), vrátane 4 bezbariérových. Niektoré z izieb disponujú rozťahovacou pohovkou alebo prepájacími dverami. Prístelky a detské postieľky poskytujeme na vyžiadanie.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Výťah, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Klimatizácia, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Hotelový transport, Taxi, Úschovňa bicyklov, Kaderníctvo, Internetový kútik, Fitness, Aerobik, Golfový trenažér, Divadlo, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Lobby bar, Snack bar, Grill
Kapacita:
10(+0)
Stravovanie:

Reštaurácia

Začnite deň s výdatnými raňajkami formou bufetu v hotelovej reštaurácii.
Otváracie hodiny: Pondelok - Piatok 6.30 hod. - 10.30 hod., Sobota - Nedela 7.00 hod. - 10.30 hod.

Otváracie hodiny: 11.30 hod. - 15.00 hod. obed
Ováracie hodiny: 18.00 hod. - 22.30 hod. večera
Lobby Bar

Lobby Bar je otvorený 24 hodín denne a so širokou ponukou nápojov a ľahkých jedál je tým pravým miestom pre neformálny obed, popoludňajšiu kávu či večerný koktejl. K dispozícii je denná tlač a bezdrôtové pripojenie na internet.

Zemepisná šírka:
48.1624038
Zemepisná dĺžka:
17.1817876
Zviera:

Mapa lokalityVienna House Easy Bratislava Vienna House Easy Bratislava Chopin Hotel Bratislava - prvá voľba cestujúcich na služobnej ceste. Business hotel bol otvorený v júni 2009 v bezprostrednej blízkosti bratislavského Letiska M. R. Štefánika a Galvaniho Business Parku.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt