Ubytovanie Piešťany - AB UbytovanieUbytovanie Piešťany - AB Ubytovanie
Ubytovanie Piešťany - AB Ubytovanie

cena od

11 €

Akcie:

Ubytovanie Piešťany
Piešťany (okres) , Región / Kraj Dolné Považie , Slovensko

Ubytovanie v súkromí rodinného domu so samostatným vchodom sa nachádza v tichej vilovej štvrti mesta Piešťany, asi 5 minút chôdze od centra mesta, 8 minút Adeli centrum, 15 minút Kúpele, 7 minút Lodenica a zimný štadión. V blízkosti je tiež turistická, cykloturistická a korčuliarska trasa, ktorá vedie popri rieke Váh, okolo priehrady Sĺňava. V každej z izieb sa nachádza satelitná TV, rádio, vybavená kuchynka a WC s kúpeľnou. V celom objekte je WIFI pripojenie. K dispozícii je záhrada s altánkom. Ubytovanie je vhodné aj pre páry a rodiny s deťmi, ktorým vyhovuje kľudné prostredie a veľa možností aktívneho i pasívneho oddychu.

X

Galéria obrázkov

  • Ubytovanie Piešťany - AB Ubytovanie
  • Ubytovanie Piešťany - AB Ubytovanie
  • Ubytovanie Piešťany - AB Ubytovanie
  • Ubytovanie Piešťany - AB Ubytovanie
  • Ubytovanie Piešťany - AB Ubytovanie
  • Ubytovanie Piešťany - AB Ubytovanie
  • Ubytovanie Piešťany - AB Ubytovanie


Detailný popis

Typ zariadenia:
Privat
Adresa:
Prístavná 5, 92101 Piešťany
Recepcia:
-
Dostupnosť:
5 minút chôdze od centra mesta, 8 minút Adeli centrum, 15 minút Kúpele, 7 minút Lodenica a zimný štadión. V blízkosti je tiež turistická, cykloturistická a korčuliarska trasa, ktorá vedie popri rieke Váh, okolo priehrady Sĺňava.
Okolie:
http://sk.wikipedia.org/wiki/Piešťany
Popis izieb:
V každej z izieb sa nachádza satelitná TV, rádio, vybavená kuchynka a WC s kúpeľnou. V celom objekte je WIFI pripojenie. K dispozícii je záhrada s altánkom.
Exteriér:
TV miestnosť, Záhrada, Internet, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Divadlo, Zber húb, Rybolov, Kasíno, Wellness/ kúpele, Vyhliadkové lety, Masáže, Záhrada, Vodné športy, Letné športy, Turistika, Spa & wellness, Romantické, Pobyty s deťmi, Lacné ubytovanie, Príroda
Kapacita:
7(+0)
Stravovanie:
Bez stravy (plne vybavená kuchyňa)
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
48.581567
Zemepisná dĺžka:
17.829148
Zviera:
-

Mapa lokality


Ubytovanie aktualizovné dňa 13.06.2016

Ubytovanie Piešťany - AB Ubytovanie Ubytovanie Piešťany - AB Ubytovanie Ubytovanie v súkromí rodinného domu so samostatným vchodom sa nachádza v tichej vilovej štvrti mesta Piešťany, asi 5 minút chôdze od centra mesta, 8 minút Adeli centrum, 15 minút Kúpele, 7 minút Lodenica a zimný štadión. V blízkosti je tiež turistická, cykloturistická a korčuliarska trasa, ktorá vedie popri rieke Váh, okolo priehrady Sĺňava. V každej z izieb sa nachádza satelitná TV, rádio, vybavená kuchynka a WC s kúpeľnou. V celom objekte je WIFI pripojenie. K dispozícii je záhrada s altánkom. Ubytovanie je vhodné aj pre páry a rodiny s deťmi, ktorým vyhovuje kľudné prostredie a veľa možností aktívneho i pasívneho oddychu.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt