Ubytovanie Emka
cena od

25 €

Akcie:

Ubytovanie Hrabušice
Spišská Nová Ves (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Ubytovanie Emka sa nachádza v samostatne stojacom domčeku na okraji obce Hrabušice ,ktorá je vstupnou bránou do Slovenského raja .Kapacita je 10 osôb  Ubytovanie má dve poschodia .Na každom poschodí sú dve samostatne izby .  

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Ubytovňa
Adresa:
Partizánska 66, 05315 Hrabušice
Recepcia:
-
Dostupnosť:

Autobusom. Vlaková stanica je od obci 3 km.

Okolie:

Z objektu je výhľad na Vysoké TatrySlovenský raj pričom Prielom Hornádu a Suchá Belá je vzdialený len 15 minút chôdze do centra strediska Podlesok
Z ubytovania je možné podnikať pešie túry do roklín Slovenského raja (Suchá BeláPieckyVeľký Sokol), na Tomášovský výhľad a Kláštorisko
V zime je možné lyžovať na lyžiarskom vleku pri obci na Zelenej hore a v lyžiarskych strediskách vo Vysokých TatráchLopušnej dolineSpišskej Novej Vsi-Rittenberg a Levoči. V okolí obce sa nachádzajú lyžiarske bežecké trate. 
Objekt je vhodným východiskom na výlety za poznávaním historických pamiatok Spiša (Spišský hrad), do Dobšinskej ľadovej jaskyneVysokých Tatier a na termálne kúpaliská Vrbov a AquaCity Poprad

Popis izieb:


Samostatne stojaci domček (10 lôžok): 

Izba č.1 má krásny výhľad na Vysoké Tatry .Hostia ubytovaný v tejto izbe májú k dispozicii samostatnú kúpelňu ,plne vybavenú kuchyňu (dvojplatnička , chladnička , rýchlovarná kanvica , Hrnce , taniere , príbor (Je tu možnosť umiestniť detskú postielku ,deti do 3 rokou sú u nás ubytovaný zdarma  .Hostia spia na manželskej posteli s masívu.

szba č.2 má výhľad na dvor a parkovisko .Hostia majú k dispozicii kúpelňu a čajovú kuchynku ( chladnička ,rýchlovarná kanvica ,mikrovlná rúra ,príbor ,taniere,misky( Na izbe sú dve postele ,manželská posteľ kovová a samostatné jednolôžko .

Spojením týchto izieb vznikne apartmán vhodný pre rodinu.

Na poschodí sú dve izby ,vchod je samistatný po vonkajšom schodišti.

Izba č .3 má podobný výhľad ako izba č .1 ,Hostia májú svoju kuchynku a kúpelňu sú tu dve samostatné lôžka s masívu ,ktoré je možno spojiť .

Izba č .4 má výhľad na dvor a parkovisko je veľmi útulná a ráno do nej svieti slniečko .Hostia majú k dispozícii kuchynku ,kúpelňu a spia na dvoch samostatných posteliach ,ktoré je možno spojiť .

 

Exteriér:
Informačná služba, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Lyžiarsky vlek, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Detské ihrisko, Jazda na koni, Masáže, Reštaurácia, Pizzéria, Záhrada, Grill
Kapacita:
8(+2)
Stravovanie:

Izba je vybavená kuchynským kútom (plynový varič, chladnička, rýchlovarná kanvica) s jedálenským stolom.

Zemepisná šírka:
48.9720676
Zemepisná dĺžka:
20.4083756
Zviera:
-

Mapa lokalityUbytovanie Emka Ubytovanie Emka Ubytovanie Emka sa nachádza v samostatne stojacom domčeku na okraji obce Hrabušice ,ktorá je vstupnou bránou do Slovenského raja .Kapacita je 10 osôb  Ubytovanie má dve poschodia .Na každom poschodí sú dve samostatne izby .  

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt