Turistická ubytovňa StrojárTuristická ubytovňa Strojár
Turistická ubytovňa Strojár

cena od

6 €

Akcie: Na deti do 12 rokov do -20% zľava

Ubytovanie Košice - Juh
Košice (okres) , Región / Kraj Košický región , Slovensko

Novozriadená turistická ubytovňa Strojár sa nachádza na 8. poschodí budovy podnikateľské centrum Strojár, Južná trieda č. 93, Košice - JUH, PSČ 040 01. Budova Strojár má výbornú polohu, nachádza sa na hlavnom dopravnom ťahu do Maďarska, prepojená hlavnou komunikáciou od Prešova aj smerom na Moldavu nad/Bodvou Turistická ubytovňa je dostupná MHD z Južnej triedy aj z Rastislavovej ulice- električky aj autobusy a je vzdialená len 1,5 km od obchodného centra Aupark. Celoročne ponúkame príjemné ubytovanie v zrekonštruovaných novo zariadených priestoroch s celkovou kapacitou 43 lôžok za výhodné ceny. Ubytovanie je možné rezervovať aj na dlhšie obdobie mesiac a viac. Ubytovňa má bunkový systém, súčasťou každej bunky sú 2 izby + sprcha a WC . Na prízemí budovy sa nachádza predajňa potravín.

X

Galéria obrázkov

 • Turistická ubytovňa Strojár
 • Turistická ubytovňa Strojár
 • Turistická ubytovňa Strojár
 • Turistická ubytovňa Strojár
 • Turistická ubytovňa Strojár
 • Turistická ubytovňa Strojár
 • Turistická ubytovňa Strojár
 • Turistická ubytovňa Strojár
 • Turistická ubytovňa Strojár
 • Turistická ubytovňa Strojár
 • Turistická ubytovňa Strojár
 • Turistická ubytovňa Strojár
 • Turistická ubytovňa Strojár
 • Turistická ubytovňa Strojár


Detailný popis

Typ zariadenia:
Ubytovňa
Adresa:
Južná trieda 93, 040 01 Košice - Juh
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Ubytovňa má bunkový systém, súčasťou každej bunky sú 2 izby + sprcha a WC. - 3 x 3-lôžková bunka (zložená z 1-lôžkovej a 2-lôžkovej izby), - 2 x 4-lôžková bunka (zložená z dvoch 2lôžkových izieb), - 5 x 5-lôžková bunka (zložená z 2-lôžkovej a 3-lôžkovej izby). Súčasťou každej bunky (tj. dvoch izieb) je vždy jedna spoločná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Hosťom je v ubytovni k dispozícii taktiež jedna spoločná kuchynka, vybavená elektrickým varičom (dvojplatničkou), chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou, prepojená zároveň s menšou spoločenskou miestnosťou s jedálenským aj gaučovým posedením a televízorom. V tejto časti ubytovne je možné využívať rovnako bezplatné WiFi pripojenie na internet. K doplnkovým službám ubytovania patrí okrem recepcie aj práčovňa a žehliareň, ktorá je hosťom počas pobytu plne k dispozícii. Výborným benefitom sú rovnako potraviny ako aj závodná jedáleň, v ktorej sa podávajú obedy od 11:00 hod. do 14:00 hod. (nachádzajúca sa v prízemnej časti budovy ubytovne). Hneď pri objekte sú pre Vás zabezpečené 3 súkromné parkovacie miesta, pre ostatných hostí je k dispozícii priestranné mestské parkovisko za ubytovňou s možnosťou bezproblémového parkovania počas celého dňa. Tešíme sa na Vašu návštevu!
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Pranie prádla, Internet, Lacné ubytovanie
Kapacita:
42(+0)
Stravovanie:
-
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
48.703863
Zemepisná dĺžka:
21.261077
Zviera:
-

Mapa lokality


Ubytovanie aktualizovné dňa 27.04.2017

Turistická ubytovňa Strojár Turistická ubytovňa Strojár Novozriadená turistická ubytovňa Strojár sa nachádza na 8. poschodí budovy podnikateľské centrum Strojár, Južná trieda č. 93, Košice - JUH, PSČ 040 01. Budova Strojár má výbornú polohu, nachádza sa na hlavnom dopravnom ťahu do Maďarska, prepojená hlavnou komunikáciou od Prešova aj smerom na Moldavu nad/Bodvou Turistická ubytovňa je dostupná MHD z Južnej triedy aj z Rastislavovej ulice- električky aj autobusy a je vzdialená len 1,5 km od obchodného centra Aupark. Celoročne ponúkame príjemné ubytovanie v zrekonštruovaných novo zariadených priestoroch s celkovou kapacitou 43 lôžok za výhodné ceny. Ubytovanie je možné rezervovať aj na dlhšie obdobie mesiac a viac. Ubytovňa má bunkový systém, súčasťou každej bunky sú 2 izby + sprcha a WC . Na prízemí budovy sa nachádza predajňa potravín.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt