Turistická Chata Biela StopaTuristická Chata Biela Stopa
Turistická Chata Biela Stopa

cena od

15 €

Akcie:

Ubytovanie Vysoké Tatry
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Ak patríte k milovníkom prírody a hľadáte lacné ubytovanie v typickej horskej chate, Chata Biela Stopa je pre Vás ideálnou voľbou. Situovaná je priamo v lese, na samote a zároveň neďaleko centra Tatranskej Lomnice.

X

Galéria obrázkov

 • Turistická Chata Biela Stopa
 • Turistická Chata Biela Stopa
 • Turistická Chata Biela Stopa
 • Turistická Chata Biela Stopa
 • Turistická Chata Biela Stopa
 • Turistická Chata Biela Stopa
 • Turistická Chata Biela Stopa
 • Turistická Chata Biela Stopa
 • Turistická Chata Biela Stopa
 • Turistická Chata Biela Stopa
 • Turistická Chata Biela Stopa
 • Turistická Chata Biela Stopa
 • Turistická Chata Biela Stopa
 • Turistická Chata Biela Stopa


Detailný popis

Typ zariadenia:
Chata
Adresa:
Tatranská Lomnica 171, 05960 Vysoké Tatry
Recepcia:
nie
Dostupnosť:
Výborná poloha chaty zabezpečuje pobyt v pokojnom prostredí a zároveň dostupnosť väčšiny atrakcií, ktoré Tatranská Lomnica a jej okolie ponúka. V bezprostrednom okolí ubytovania sa nachádzajú rôzne reštaurácie, wellness centrá, futbalové ihrisko, tenisové kurty, lanový park a lezecká stena. Priamo v centre mestskej časti nájdete nádhernú Botanickú záhradu, Múzeum Tatranského Národného Parku, Ski Museum, Bobovú dráhu Tatrabob a v neposlednom rade nástupnú stanicu lanovky na Lomnický štít. V zime si zalyžujete na zjazdovkách lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica (7 min. chôdzou).
Okolie:
V Chate Biela Stopa si prídu na svoje turisti, menšie i väčšie skupiny hostí i rodiny s deťmi. Našim cieľom je, aby ste sa u nás cítili ako doma. Koncept "Biela Stopa" sme vytvorili pre všetkých milovníkov prírody, ktorí hľadajú miesto, kde zabudnete na bežné denné povinnosti. Žblnkajúci potôčik, štebot vtákov a nádherné výhľady na okolité štíty dokonale dotvoria atmosféru počas Vášho pobytu. Vonku pre chatou je sedenie, ohnisko a taktiež možnosť grilovania.
Popis izieb:
Ponúkame Vám maximálny komfort v celoročne dostupnej chate s celkovou kapacitou 23 lôžok vrátane dvoch prísteliek, v dvoch častiach chaty. V prípade veľkého dopytu vieme prispôsobiť priestory chaty aj pre prespanie väčšieho počtu hostí vo vlastných spacákoch. Chata prešla v rámci interiéru komplet rekonštrukciou, je zariadená novým nábytkom a spotrebičmi. Časť A ponúka ubytovanie v piatich 2-lôžkových izbách, každá so samostatnými lôžkami a v obývacej miestnosti s komfortným gaučom, vhodným ako prístelka pre dve osoby. V obývacej miestnosti je navyše pripravený televízor s káblovým príjmom, rádio, rôzne stolové spoločenské hry a kompletne zariadená kuchyňa. Súčasťou Časti A je kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a samostatná toaleta. Časť B je turistická časť chaty, kde je možné ubytovať v rámci jednej izby viaceré nezávislé skupiny hostí. K dispozícii sú tu dve 4-lôžkové izby a jedna 3-lôžková izba, všetky so samostatnými lôžkami. Rovnako je tu pripravená spoločná kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a samostatná toaleta. Pre hostí ubytovaných v 3-lôžkovej izbe sme zabezpečili vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.
Exteriér:
TV miestnosť, Pranie prádla, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Sprievodca, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Úschovňa bicyklov, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Požičovňa bicyklov, Tenisová hala, Požičovňa športového náradia, Golf, Horolezectvo, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Nočný klub, Diskotéka, Zber húb, Jazda na koni, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Vyhliadkové lety, Masáže, Záhrada, Zimné športy, Letné športy, Turistika, Pobyty s deťmi, Lacné ubytovanie, Príroda, Grill
Kapacita:
26(+0)
Stravovanie:
možnosť varenia si priamo na chate.
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
49
Zemepisná dĺžka:
20
Zviera:

Mapa lokality


Ubytovanie aktualizované dňa 09.07.2018

Turistická Chata Biela Stopa Turistická Chata Biela Stopa Ak patríte k milovníkom prírody a hľadáte lacné ubytovanie v typickej horskej chate, Chata Biela Stopa je pre Vás ideálnou voľbou. Situovaná je priamo v lese, na samote a zároveň neďaleko centra Tatranskej Lomnice.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt