Simply Relax - apartment resortexteriér
exteriér

cena od

- €

Akcie:

Ubytovanie Bystrá
Brezno (okres) , Región / Kraj Horehronie , Slovensko

Luxusný apartmánový rezort SIMPLY RELAX sa nachádza na rozlohe viac ako 3000 m2v obci Bystrá-Tále- Chopok-Nizke Tatry. Pozostáva z 2 apartmánových domov a 5 luxusných apartmánov o výmere  od 132 m2 do 208 m2 a športovo-relaxačného centra vrátane osvetleného tenisového ihriska, vyhrievaného bazéna, altánka s krbom a detského ihriska. Každý apartmán má vlastnú suchú saunu, nadštandardne zariadenú kuchyňu, modernú obývačku (TV 116 cm), balkónové/terasové sedenie, 2 až 4 spálne, 2xWC, vlastné parkovisko s kamerovým strážením, lyžiareň / výhrev lyžiarok a v lete priestor pre bicykle/. Masážne kreslo,závesná posteľ,stolný futbal,stepper a TV Wii konzola,WIFI pripojenie v celom objekte zadarmo.

X

Galéria obrázkov

 • Apt Tále
 • Apt Danka
 • Apt Janka
 • Apt Janka
 • Apt Janka
 • Apt Bystrá
 • Apt Bystrá
 • Apt Danka
 • Apt Danka
 • terasové sedenie
 • terasové sedenie
 • tenisový kurt
 • Sauna v každom apt
 • Apt Danka
 • Apt Danka


Detailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Bystrá 132, 97701 Bystrá
Recepcia:
-
Dostupnosť:

 

Vzdialenosti:

10 km od mesta Brezno

35 km od mesta Banská Bystrica

Okolie:

Naše apartmánové domy sú vhodným východiskovým bodom do turistických a lyžiarskych stredísk, na golfové ihriská, cykloturistiku, rôzne športové aktivity v jedinečnom horskom prostredí Národného parku Nízkych Tatier a prístupné sú aj  termálne kúpaliská na Liptove, kúpele Sliač a Kováčová medzi Banskou Bystricou a Zvolenom.

Apartmánové domy sú postavené v obci Bystrá , ktorá leží na úpätí Nízkych Tatier  asi 2km od turistického strediska Tále, 2km od zimného lyžiarskeho strediska v Mýte pod Ďumbierom, 12km od Trangošky a 10km od okresného mesta Brezna.

Priamo v obci Bystrá je : Jednota COOP–maloobchodný predaj potravín, chleba, pečiva, drogérie, tabakových výrobkov a pod.,značková predajňa športových potrieb a oblečenia spolu so servisom pre lyžiarov,predaj čerstvých ovčích výrobkov a syrov priamo “z dvora”., stanica Rýchlej lekárskej pomoci. V neďalekom Brezne 10km sa nachádzajú obchodné domy  TESCO, CBA Potraviny, Kaufland, BILLA, LIDL, V Brezne je okresná nemocnica s pohotovostnou službou, lekáreň, pošta, viacero autoservisov, zimný štadión, krytá plaváreň. Do okresného mesta Brezna si môžete zájsť do kina, divadla  alebo na iné kultúrne podujatie.

Bystrianska jaskyňa je Národná prírodná pamiatka a nachádza sa  priamo v obci. Bystrianska Jaskyňa je najväčšou kvapľovou jaskyňou južnej časti Nízkych Tatier v bystrianskom krase.  K  jaskyni sa dostanete z parkoviska na južnej strane obce Bystrá po piatich minútach  pešej chôdze.

 Naše apartmány stoja  v ochrannom  pásme národného parku Nízke Tatry /NAPANT/. Pohorie Nízke Tatry sa rozprestiera medzi hornými tokmi riek Váhu a Hrona.  Sú súčasťou pohoria Karpát.  Na severe ohraničujú Liptovskú kotlinu a juhu  Horehronské pohorie.  Dĺžka pohoria je približne 80km a priemerná šírka je 30km.

V blízkom okolí našich apartmánových domov sa nachádza prírodné kúpalisko Tále a prírodná vodná nádrž Krpáčovo,

Ďalej Mýto pod Ďumbierom, Podbrezová, Horná Lehota, Brezno. V Ďumbierskom krase sú známe jaskyne Kozia jaskyňa, Jaskyňa studeného vetra na konci Svätojánskej doliny  a najznámejšia  Jaskyňa mŕtvych netopierov pri zelenej turistickej značke z chaty Trangoška na Štefánikovu chatu- v nadmorskej výške  1720 m.

Počas letnej sezóny sa na druhý najväčší vrchol Nízkych Tatier Chopok dopravíte pohodlne lanovkami  a môžete si vychutnávať turistiku aj nezabudnuteľný výhľad na končiare Tatier. Údolná stanica lanovky je prístupná asfaltovou cestou II/584 priamo z obce. Od apartmánových domov je to 12km

Apartmány sa nachádzajú v krásnom prostredí slovenskej prírody  kde môžete stráviť príjemné chvíle oddychu v letnom a jesennom období či športovými aktivitami, turistikou, návštevou jaskyne s výbornou klímou, zberom liečivých rastlín, lesných plodov.

Od miesta, kde sú postavené apartmánové domy je iba 5km vzdialená čiernohronská železnica z  Podbrezovej-Chvatimechu do Čierneho Balogu a Vydrova. Je to úzkokoľajná lesná železnica. Trať železničky vedie údoliami Čierneho Hrona a jeho prítokov. Je národnou kultúrnou pamiatkou. Jazda v drevených vagónikoch historickej lesnej železničky nádherným vidieckym prostredím, sprevádzaná pískaním parnej mašinky umožňuje vrátiť sa v čase a vidieť ako sa kedysi zvážalo drevo.

Blízko apartmánových domov  asi 1,5km sa nachádza farma s možnosťou jazdy na koni, prípadne tréningu.

Keď si budete chcieť urobiť výlet na celý deň môžete navštíviť Thermal Park Bešeňová, ktorý je vzdialený od apartmánov  65km, Aquapark Tatralandia pri Liptovskom Mikuláši vzdialený  50km alebo aj Sliač a Kováčovu vzdialené 55km.

Veľmi zaujímavý  je aj výlet železničkou do lesníckeho skanzenu v Čiernom Balogu – Vydrove vzdialený  20km. Nájdete tu oddych, zábavu a poučenie v lone prírody. Je to jedinečné lesnícke múzeum v prírode, ktoré má dĺžku 3,3km  a 73 zastávok.. Lesnícky skanzen je prístupný v lete aj v zime. Z rezortu apartmánových domov je ľahko dostupný je aj  biatlonový areál v Osrblí.

Pokiaľ chcete zostať v blízkosti apartmánového rezortu , máte možnosť zájsť do lesa, ktorý tvorí hranicu pozemku apartmánov, kde sa môžete potešiť z lesných plodov.Dotykovú hranicu pozemku tvorí potok. Po žltej značke sa môžete vybrať na vychádzku bystrianskym krasom po vychodenom chodníku až do Valaskej za približne 1 ½ hodiny. Cestou uvidíte ponory, vyvieračky a nádherné výhľady na hradbu Nízkych Tatier

Pokiaľ vám bude chýbať ruch mesta môžete si zájsť do Brezna vzdialeného 10km či do Banskej Bystrice 40km vzdialenej. Taktiež tu môžete vidieť rôzne kultúrne pamiatky. Bratislava je  od našich apartmánových domov vzdialená  252km  a Košice 192km.

Neďaleko našich apartmánov sú tri štýlové drevené reštaurácie-3km-4km a 5 km. Vnútro reštaurácií  je zariadené tradične s drevenými  vyrezávanými stolmi a ohniskom. V ponuke je široký výber jedál, pochúťok a špecialít pripravených na drevenom uhlí. Jedlá sa pripravujú aj priamo pred očami návštevníkov v pahrebe alebo na rošte.

Stravovanie je možné aj v okolitých reštauráciách, najbližšia je vzdialená 3 minúty chôdze, v okruhu do troch kilometrov od apartmánových domov je asi desať reštaurácií.

 

 

 


Popis izieb:

Apartmán Janka ( rozloha 142 m2) počet ubytovacích miest –7  /vrátane prístelok/

„Zvláštna ponuka“ – Závesná hojdacia manželská posteľ.

Tento apartmán sa nachádza na troch medzi-podlažiach: Prvé medzi-podlažie ponúka: Manželskú spálňu -zvláštna ponuka-manželská posteľ so závesnou, hojdacou  posteľou, skriňa, TV a písací stôl s kreslom. Druhé medzi-podlažie ponúka:Kuchyňu-plne vybavená kuchyňa s indukčnou varnou doskou, chladničkou, elektrickou rúrou, umývačkou riadu a s barovým sedením. Kuchyňa je priamo prepojená na jedálenskú časť a na obývačku.Jedálenskú časť-jedáleň s veľkým jedálenským stolom pre 6-8 osôb. Izbu-klasická spálňová izba s nočnými stolíkmi, so skriňou a kreslom.WC. Obývačku-obývačka s pohodlnou sedacou súpravou pre 6 osôb s TV s uhlopriečkou 117 cm a konferenčným stolíkom, ako i stolíkom pod TV. Z obývačky je pohodlný balkónový vstup na terasu, kde je možnosť pokojného posedenia s celodenným priamym slnkom. Z terasy je priamy vstup na športovo-relaxačný areál. Cez toto medzi-podlažie je zabezpečený samostatný vstup do apartmánu so zádverím s veľkým zrkadlom, taburetkou a odkladacím priestorom  pre topánky a vrchné odevy. Tretie medzi-podlažie ponúka:kúpeľňu-so sprchovým kútom a dvomi umývadlovými priestormi, saunu–elektrická suchá sauna minimálne pre tri osoby so samostatným automatickým naprogramovaním teploty a času. Izbu-klasická spálňová izba s nočnými stolíkmi, skriňou a kreslom. Apartmán ponúka na požiadanie:detskú postieľku, detskú stoličku a pod.Apartmán má k dispozícii krbový balíček, sadu tenisových rakiet, sadu bedmintonových rakiet /tenisové lopty je potrebné si zakúpiť, alebo priniesť/ V apartmáne je WIFI pripojenie zdarma a pre bezpečnosť Vašich dokladov a cenností je k dispozícií trezor. Z apartmánu je krásny výhľad na športovo-relaxačné centrum. V prípade obsadenia celého apartmánového domu Relax I, a na Vaše želanie, je možné prepojiť celý komplex tak, aby oba apartmány tvorili jeden otvorený apartmánový celok.

 

 Apartmán Danka, rozloha 207 m2.Počet ubytovacích miest – 7miest /vrátane prístelok/

„Zvláštna ponuka“ – stolný futbal a samostatný detský kútik

Tento apartmán sa nachádza na štyroch medzi-podlažiach. Prvé medzi-podlažie ponúka: Priamy vstup do apartmánu Danka so zádverím, dvoj-taburetkou, veľkým zrkadlom a odkladacím priestorom pre topánky a vrchné odevy. Kuchyňu-plne vybavenú kuchyňu s indukčnou varnou doskou, chladničkou, elektrickou rúrou, umývačkou riadu a s barovým sedením. Kuchyňa je priamo prepojená na jedálenskú časť a na obývačku. Jedálenskú časť-jedáleň s veľkým jedálenským stolom pre 8-10 osôb.Obývačku–obývačka s pohodlnou sedacou súpravou pre 6 osôb a TV s uhlopriečkou 117 cm,, konferenčným stolíkom, ako i stolíkom pod TV. Z obývačky je  východ na balkón, kde je možnosť pohodlného posedenia s celodenným priamym slnkom-jedinečne riešenú oddychovú časť vo výklenku izby poskytujúcu možnosť „nečakaného povaľovania sa“ na samostatnej sedačke. Druhé medzi-podlažie ponúka:Manželskú spálňu-manželská posteľ, s nočnými stolíkmi, TV, skriňou a písacím stolom s kreslom.Izba–klasická spálňová izba s nočnými stolíkmi, skriňou a kreslom.WC.Kúpeľňu-kúpeľňa so sprchovým kútom a dvomi umývadlovými priestormi.Saunu-elektrická suchá sauna minimálne pre tri osoby so samostatným automatickým naprogramovaním teploty a času. Tretie medzi-podlažie ponúka:Podkrovnú izbu-otvorená izba s možnosťou spania.Miestnosť herňa- herňa so zvláštnou ponukou – s veľkým stolným futbalom.WC.Štvrté medzi-podlažie ponúka:Podkrovnú izbu-samostatnú podkrovnú izbu na najvyššom poschodí, priamo pod štítom striech s možnosťou spania. Izbu-samostatný detský kútik-detskú izbu s hračkami pre tých najmenších.Apartmán ponúka na požiadanie -detskú postieľku, detskú stoličku a podobné potreby pre najmenších.V apartmáne je WIFI pripojenie zdarma a pre bezpečnosť Vašich dokladov a cenností je k dispozícií trezor.Z apartmánu je krásny výhľad na športovo relaxačné centrum.Apartmán má k dispozícii krbový balíček, sadu tenisových rakiet, sadu bedmintonových rakiet / tenisové lopty je potrebné si zakúpiť, alebo priniesť/.V prípade obsadenia celého apartmánového domu Relax I, a na Vaše želanie, je možné prepojiť celý komplex tak, aby oba apartmány tvorili jeden otvorený apartmánový celok.

 

 3 apartmány :

Apartmán Bystrá, „Zvláštna ponuka“ – eliptický trenažér / stepper

Apartmán Tále „Zvláštna ponuka“ – masážne kreslo

 Apartmán Chopok „Zvláštna ponuka“ – TV wii konzola

Rozloha každého apartmánu: 133 m2

Počet ubytovacích miest  -5 /vrátane prístelok/                                                

Prízemie: Apartmán ponúka: Kuchyňu: -plne vybavenú kuchyňu s indukčnou varnou doskou, chladničkou, elektrickou rúrou a umývačkou riadu a s barovým sedením. Kuchyňa je priamo prepojená na jedálenskú časť a na obývačku. Jedálenskú časť- jedáleň s veľkým jedálenským stolom pre 6-8 osôb. Obývačku- obývačka s pohodlnou sedacou súpravou pre 6 osôb s TV s uhlopriečkou 100 cm a konferenčným stolíkom, ako i stolíkom pod TV. Z obývačky je pohodlný balkónový vstup na terasu, kde je možnosť pokojného posedenia s celodenným priamym slnkom. Z terasy je priamy vstup na športovo-relaxačný areál. Kúpeľňu- veľká kúpeľňa so sprchovým kútom a dvomi umývadlovými priestormi. Saunu- elektrická suchá sauna minimálne pre tri osoby so samostatným automatickým naprogramovaním teploty a času. 2x WC. Manželskú izbu- izba s manželskými posteľami,  nočnými stolíkmi, skriňou a kreslom. Izbu- klasická spálňová izba s nočnými stolíkmi, skriňou, písacím stolom, TV, kreslom a zvláštnou ponukou – stacionárnym bicyklom. V apartmáne je WIFI pripojenie zdarma a pre bezpečnosť Vašich dokladov a cenností je k dispozícií trezor. Z apartmánu je krásny výhľad na športovo relaxačné centrum. Apartmán má k dispozícii krbový balíček, sadu tenisových rakiet, sadu bedmintonových rakiet / tenisové lopty je potrebné si zakúpiť, alebo priniesť/ Apartmán ponúka na požiadanie- detskú postieľku, detskú stoličku a podobné potreby pre najmenších

Exteriér:
Parkovisko, Záhrada, Internet, Úschovňa bicyklov, Bazén - vonkajší, Fitness, Lyžiarsky vlek, Golf, Šípky, Sauna, Detské ihrisko, Zber húb, Jazda na koni, Wellness/ kúpele, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Záhrada
Kapacita:
20(+11)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
48.8416401
Zemepisná dĺžka:
19.5994343
Zviera:
-

Mapa lokalitySimply Relax - apartment resort Simply Relax - apartment resort Luxusný apartmánový rezort SIMPLY RELAX sa nachádza na rozlohe viac ako 3000 m2v obci Bystrá-Tále- Chopok-Nizke Tatry. Pozostáva z 2 apartmánových domov a 5 luxusných apartmánov o výmere  od 132 m2 do 208 m2 a športovo-relaxačného centra vrátane osvetleného tenisového ihriska, vyhrievaného bazéna, altánka s krbom a detského ihriska. Každý apartmán má vlastnú suchú saunu, nadštandardne zariadenú kuchyňu, modernú obývačku (TV 116 cm), balkónové/terasové sedenie, 2 až 4 spálne, 2xWC, vlastné parkovisko s kamerovým strážením, lyžiareň / výhrev lyžiarok a v lete priestor pre bicykle/. Masážne kreslo,závesná posteľ,stolný futbal,stepper a TV Wii konzola,WIFI pripojenie v celom objekte zadarmo.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt