Relax Mariánka
cena od

- €

Akcie:

Ubytovanie Betlanovce
Spišská Nová Ves (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Relax Mariánka je situovaná v obci Betlanovce s krásnym výhľadom na Slovenský raj a štíty Vysokých Tatier, len 15 minút chôdze od turistickej oblasti Podlesok, ktorý je východiskovým bodom do celého národneho parku Slovenský raj.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Betlanovce 83, 05315 Betlanovce
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

 4 samostatné izby s balkónom, TV-SAT a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (3/2+1, 1/2). 4 samostatné izby s TV-SAT a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (2/2+1, 2/2+2). Veľká zasklená terasa s možnosťou posedenia (20 miest). Miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží. Záhradný altánok posedením a grilom. Detské ihrisko s hojdačkou a trampolínou. Bezplatné parkovanie áut v uzavretom dvore. Bezplatné pripojenie na internet. Ústredné kúrenie. Celoročná prevádzka.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Informačná služba, Pranie prádla, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Taxi, Úschovňa bicyklov, Stolný tenis, Požičovňa bicyklov, Horolezectvo, Úschovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Zber húb, Lov, Rybolov, Jazda na koni, Vyhliadkové lety, Reštaurácia, Pizzéria, Záhrada, Grill
Kapacita:
22(+6)
Stravovanie:

Pre našich hostí je k dispozícií kuchynka a gril na záhradné grilovanie.

Zemepisná šírka:
48.9795517
Zemepisná dĺžka:
20.3907843
Zviera:
-

Mapa lokalityRelax Mariánka Relax Mariánka Relax Mariánka je situovaná v obci Betlanovce s krásnym výhľadom na Slovenský raj a štíty Vysokých Tatier, len 15 minút chôdze od turistickej oblasti Podlesok, ktorý je východiskovým bodom do celého národneho parku Slovenský raj.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt