Privát Pavlikovský
cena od

28 €

Akcie:

Ubytovanie Ždiar
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Privát Pavlikovský se nachází v podtatranskom prostredí obce Ždiar, v časti Blaščackej doliny. Poloha ubytovania predstavuje celoročne výborný východiskový bod pre podnikanie množstva turistických prechádzok a horských túr okolitou nádhernou prírodou Vysokých a Belianskych Tatier. V zimnom období si u nás na svoje prídu všetci milovníci skvelej lyžovačky, ktorým sú k dispozícii služby miestnych lyžiarskych stredísk.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Privat
Adresa:
Ždiar 657, 05955 Ždiar
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Našim hosťom ponúkame celoročne pohodlné privátne ubytovanie v 6 komfortne zariadených izbách s celkovou kapacitou pre 19 osôb. Vybrať si u nás môžete spomedzi dvoch 2-lôžkových, trojlôžkovej, štvorlôžkovej izby ako aj z dvoch trojlôžkových izieb s možnosťou využitia jednej prístelky. K výbave každej izby patrí televízor, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Tri z izieb sú vybavené taktiež balkónom s pekným výhľadom na okolie.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Hotelový transport, Úschovňa bicyklov, Bazén - vnútorný, Lyžiarsky vlek, Požičovňa bicyklov, Sauna, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Wellness/ kúpele, Para, Whirlpool, Reštaurácia, Bar, Grill
Kapacita:
12(+1)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.270467151534
Zemepisná dĺžka:
20.286892764718
Zviera:
-

Mapa lokalityPrivát Pavlikovský Privát Pavlikovský Privát Pavlikovský se nachází v podtatranskom prostredí obce Ždiar, v časti Blaščackej doliny. Poloha ubytovania predstavuje celoročne výborný východiskový bod pre podnikanie množstva turistických prechádzok a horských túr okolitou nádhernou prírodou Vysokých a Belianskych Tatier. V zimnom období si u nás na svoje prídu všetci milovníci skvelej lyžovačky, ktorým sú k dispozícii služby miestnych lyžiarskych stredísk.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt