Privát Henry
cena od

25 €

Akcie:

Ubytovanie Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Privát Henry sa nachádza v tichej ulici vo veľmi dobrej lokalite mesta Lipt.Mikuláš s výhľadom na Západné a Nízke Tatry. Je situovaný 7 min chôdze od centra mesta - hlavného námestia kde je množstvo reštaurácii a barov. Vlaková a autobusová stanica je vzdialená 12 min chôdze. 

X

Galéria obrázkov

  • 4 lôžková
  • 2 + 1
  • exterier
  • exterier
  • exterier


Detailný popis

Typ zariadenia:
Privat
Adresa:
Milana Pišúta 30-36, 03101 Liptovský Mikuláš
Recepcia:
-
Dostupnosť:

12 min peši je hlavná autobusová stanica odkial v zime jazdí ski bus alebo bežná linka do ski centra Jasná a do Tatralandie, v lete jazdí bus do Tatralandie.

Okolie:

Región Liptov ponúka svojim hosom celoročné aktivity. V zime je vynikajúce lyžovanie v niekoľkých blízkych lyžiarskych strediskách, najväčšie z nich sa nazýva Jasná ski resort vzdialená od domu 15 km. Po lyžovaní sú tu možnosti ís relaxova do blízkych termálnych kúpalísk kde sú aj relaxačné centrá. Bešeňová termal park je vo vzdialenosti 12 km, a Tatralandia termal park je vzdialený 5km. V lete sú tu možnosti pre aktivity turistiky vo Vysokých Tatrách a Nízkych tatrách, jazda na horských bicykloch, rafting, horolezectvo, jaskyniarsvo, cyklistika, jazda na koňoch a blízka vodná nádrž Lipt. Mara ponúka možnos rybárčenia.

Popis izieb:

Tri izby:
1x 3-lôžková s TV a satelit
1x 5-lôžková + umývadlo + chladnička
1 x 4**-lôžková s TV a satelit + umývadlo **+ chladnička

Spoločná kompletne vybavená kuchyňa, Wi-fi internet, kúpeľňa, 2 x WC, uzamykateľné parkovanie, záhradné sedenie.

Exteriér:
Obchodné centrum, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Masáže, Reštaurácia, Pizzéria, Kaviareň, Záhrada, Cukráreň, Pivnica, Pivnica, Snack bar, Grill
Kapacita:
11(+2)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.088304979936
Zemepisná dĺžka:
19.615351936805
Zviera:

Mapa lokalityPrivát Henry Privát Henry Privát Henry sa nachádza v tichej ulici vo veľmi dobrej lokalite mesta Lipt.Mikuláš s výhľadom na Západné a Nízke Tatry. Je situovaný 7 min chôdze od centra mesta - hlavného námestia kde je množstvo reštaurácii a barov. Vlaková a autobusová stanica je vzdialená 12 min chôdze. 

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt