Privát Dušan
cena od

14 €

Akcie:

Ubytovanie Spišské Tomášovce
Spišská Nová Ves (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Privát Dušan Vám ponúka príjemné ubytovanie v Národnom Parku Slovenský raj, presnejšie v obci Spišské Tomášovce, ktorá sa nachádza len 2 km od Čingova, odkiaľ vedú známe turistické chodníčky do roklín Slovenského raja. 

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Železničná 6, 05201 Spišské Tomášovce
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Výlet si určite naplánujte na miesta ako Tomášovský výhľad, Prielom Hornádu, Letanovský Mlyn, Piecky, Sokolia dolina či Kláštorisko. Ak budete na Spiši nesmiete obísť ani Spišský hrad, historickú Levoču, Dobšinskú ľadovú jaskyňu či najvyššiu kostolnú vežu na Slovensku v Spišskej Novej Vsi. Osviežiť sa môžete na plavárni v Spišskej Novej Vsi, v termálnom kúpalisku Vrbov alebo v AquaCity v Poprade. Zima Vám ponúka možnosti bežeckého lyžovania v okolí a zjazdové lyžovanie v Levoči, v Krompachoch alebo vo Vysokých Tatrách.

Popis izieb:

 Ubytovať sa môžete v troch izbách, jedna je dvojlôžková a dve sú štvorlôžkové (dve lôžka + rozkladací gauč). Každá izba má televízor, satelit a WiFi pripojenie na internet. 

Exteriér:
Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Úschovňa bicyklov, Úschovňa lyží, Detské ihrisko, Zber húb, Grill
Kapacita:
4(+2)
Stravovanie:

Chutné jedlo si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni vybavenej plynovým sporákom, elektrickou rúrou, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, riadmi a jedálenským posedením. 

Zemepisná šírka:
48.9636709
Zemepisná dĺžka:
20.4744353
Zviera:
-

Mapa lokalityPrivát Dušan Privát Dušan Privát Dušan Vám ponúka príjemné ubytovanie v Národnom Parku Slovenský raj, presnejšie v obci Spišské Tomášovce, ktorá sa nachádza len 2 km od Čingova, odkiaľ vedú známe turistické chodníčky do roklín Slovenského raja. 

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt