Poľovnícky hotel Diana
cena od

49 €

Akcie:

Ubytovanie Stráža
Žilina (okres) , Región / Kraj Severné Považie , Slovensko

Tříhvězdičkový Hotel Diana leží na úpatí hor Kysucké vrchoviny a Národního parku Malá Fatra, 12 km od krajského města Žilina směrem na turisticky atraktivní oblast Slovenka - Těrchovkou dolinu (8 km)

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Stráža 255, 01304 Stráža
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Hotel má kapacitu 35 lôžok + 3 prístelky. Izby sú ladené do teplých farieb v kombinácií s masívnym vyrezávaným drevom. V hoteli sa nachádza 14 izieb, z toho 6 dvojlôžkových, 3 trojlôžkové, 2 štvorlôžkové a 3 apartmány. Každá izba má svoje sociálne zariadenie (vaňa resp. sprchovací kút), sušič na vlasy, TV so satelitným príjmom, rádio, telefón, minibar, bezdrôtové pripojenie na internet a trezor. Izby hotela poskytujú komfort, ktorý je zárukou príjemne a pokojne stráveného pobytu.
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Zdravotné stredisko, Bezpečnostná schránka, Domáci maznáčikovia - malí, Klimatizácia, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Fitness, Biliard, Sauna, Nočný klub, Zber húb, Lov, Jazda na koni, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Záhrada, Grill
Kapacita:
11(+1)
Stravovanie:
Reštaurácia - kapacita 60 osôb Reštaurácia Diana, je ako stvorená pre všetkých, ktorí sa radi nechávajú očariť príjemným prostredím, jedinečným interiérom a harmóniou chuti. Nádherná rezbárska architektúra priestoru, ktorú dopĺňajú ručne maľované obrazy spolu s príjemným personálom urobia z vašej návštevy nezabudnuteľný zážitok, do ktorého sa budete radi vracať. Kaviareň - kapacita 60 osôb Kaviareň Vám poskytuje priestor na pracovné stretnutia , firemné večierky , prezentácie, rodinné oslavy , svadby ale aj n a oddych. Môžete si tu vychutnať teplé raňajky , prečítať noviny a skvele sa naštartovať do nového dňa. Po namáhavom dni si tu môžete príjemne posedieť pri pohári značkového vína v kruhu svojich známych. Poľovnícky salónik - kapacita 24 osôb Poľovnícky salónik je jeden z najväčších skvostov hotela Diana, ktorý sa nesie v duchu poľovníctva. Je vhodný pre organizovanie osláv menšieho typu, prípadne organizovanie nerušeného firemného posedenia. Môžete sa tu pokochať rezbárskym umením a vystavenými poľovníckymi trofejami zo Slovenska, Afriky a Ázie, ktoré sú pýchou majiteľa hotela. V prípade potreby je možné prepojiť salónik so susediacou reštauráciouu a zvýšiť tak potrebnú kapacitu.
Zemepisná šírka:
49.225804444444
Zemepisná dĺžka:
18.906100277778
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Poľovnícky hotel Diana Poľovnícky hotel Diana Tříhvězdičkový Hotel Diana leží na úpatí hor Kysucké vrchoviny a Národního parku Malá Fatra, 12 km od krajského města Žilina směrem na turisticky atraktivní oblast Slovenka - Těrchovkou dolinu (8 km)

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt