Penzion Zlata RybkaPenzion Zlata Rybka
Penzion Zlata Rybka

cena od

12 €

Akcie: 10-20%

Ubytovanie Tomášov
Senec (okres) , Región / Kraj Bratislavský región , Slovensko

Penzión-restaurant ZLATÁ RYBKA v Tomášove Vám ponúka ubytovanie v 1 a 2 lôžkových izbách s možnosťou prístelky a stravovanie v reštaurácii na prízemí. Parkovisko je v areáli penziónu,aj letná veľká terasa s detským ihriskom,trampolínou,atrakciami pre deti ako sú elektrické autíčka / pre hostí zdarma /mini detská ZOO a hračky, ktoré určite potešia Vaše ratolesti. Penzión-restaurant Zlatá Rybka sa nachádza iba 14km od Bratislavy v krásnom tichom prostredí 100m pri ramene Malý Dunaj, hneď vedľa tichého rybníka,v ktorom možno pláva aj zlatá rybka. Pozývame všetkých aj na našu veľkú letnú terasu hneď vedľa rybníka, iba 100m od Malého Dunaja. ľahko sa k nám dostanete - autom 15km od Bratislavy, alebo autobusom / zastávka Tomášov osada /, alebo aj po vode člnkami / rieka Malý Dunaj /.Čakajú na Vás nové jedlá, grill špeciality a iné dobroty nášho šéfkuchára! Vaše deti sa môžu pohrať na našom veľkom detskom ihrisku, zdarma sú aj elektrické autíčka, mini zoo a iné detské atrakcie. Novinka ! Pečené prasiatko na grille... cez víkendy ,alebo na objednávku a aj náš nový jedálny lístok sme rozšírili o nové špeciality.

X

Galéria obrázkov

  • Penzion Zlata Rybka
  • Penzion Zlata Rybka
  • Penzion Zlata Rybka
  • Penzion Zlata Rybka
  • Penzion Zlata Rybka
  • Penzion Zlata Rybka


Detailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Dunajská 6,900 44 Tomasov, 90044 Tomášov
Recepcia:
Od 11.00 do 22.00 hod
Dostupnosť:
12km od Bratislavy
Okolie:
rybník, malý Dunaj, Senec 10km
Popis izieb:
12 izieb,1-2-3-4 lôžkové
Exteriér:
TV miestnosť, Pranie prádla, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Minigolf, Detské ihrisko, Lov, Jazda na koni, Reštaurácia, Bar, Snack bar, Zimné športy, Vodné športy, Letné športy, Turistika, Vidiek, Pobyty s deťmi, Lov rýb, Lacné ubytovanie, Grill, Altánok
Kapacita:
25(+5)
Stravovanie:
Reštaurácia na prízemí
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
48.153446
Zemepisná dĺžka:
17.340772
Zviera:
-

Mapa lokality


Ubytovanie aktualizovné dňa 17.10.2015

Penzion Zlata Rybka Penzion Zlata Rybka Penzión-restaurant ZLATÁ RYBKA v Tomášove Vám ponúka ubytovanie v 1 a 2 lôžkových izbách s možnosťou prístelky a stravovanie v reštaurácii na prízemí. Parkovisko je v areáli penziónu,aj letná veľká terasa s detským ihriskom,trampolínou,atrakciami pre deti ako sú elektrické autíčka / pre hostí zdarma /mini detská ZOO a hračky, ktoré určite potešia Vaše ratolesti. Penzión-restaurant Zlatá Rybka sa nachádza iba 14km od Bratislavy v krásnom tichom prostredí 100m pri ramene Malý Dunaj, hneď vedľa tichého rybníka,v ktorom možno pláva aj zlatá rybka. Pozývame všetkých aj na našu veľkú letnú terasu hneď vedľa rybníka, iba 100m od Malého Dunaja. ľahko sa k nám dostanete - autom 15km od Bratislavy, alebo autobusom / zastávka Tomášov osada /, alebo aj po vode člnkami / rieka Malý Dunaj /.Čakajú na Vás nové jedlá, grill špeciality a iné dobroty nášho šéfkuchára! Vaše deti sa môžu pohrať na našom veľkom detskom ihrisku, zdarma sú aj elektrické autíčka, mini zoo a iné detské atrakcie. Novinka ! Pečené prasiatko na grille... cez víkendy ,alebo na objednávku a aj náš nový jedálny lístok sme rozšírili o nové špeciality.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt