Penzion za Mlynom
cena od

30 €

Akcie:

Ubytovanie Bešeňová
Ružomberok (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Penzión za mlynom ** je rodinný penzión s dlhoročnou tradíciou priamo v srdci Liptova. Naše zariadenie sa nachádza v krásnom areáli plnom zelene, ktorý lemuje zurčiaci potok. Priamo v areáli je jazierko s rybami, veľká trávnatá plocha pre váš aktívny alebo pasívny relax, ohnisko s posedením, detské ihrisko, krytá terasa s možnosťou vyhrievania a veľkým grilom.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Mlynská 389, 03483 Bešeňová
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
Thermal park Bešeňová - 3 km

Termálne kúpalisko s geotermálnou a aj čírou ohrievanou vodou. Nájdete tu 12 bazénov, 9 tobogánov, wellness centrum a množstvo atrakcií pre deti. To všetko s celoročnou prevádzkou. V bazénoch je voda s 36-40°C, ktorá má blahodárne účinky na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, urologické problémy a má priaznivé kozmetické účinky.

Aqua-Vital Park Lúčky - Kúpele - 3 km

Kúpalisko v známej kúpeľnej obci s vonkajším rekreačným bazénom s rôznymi atrakciami, vnútorným minerálnym bazénom a saunovým svetom.
  Aquapark Tatralandia - 25 km

Termálne bazény a bazény s čírou ohrievanou vodou, tobogány a šmýkačky. Pre najmenších je vybudované veľké detské ihrisko, obrí detský bazén s hradom Amazonia a detský kútik, pre aktívnejších možnosť využiť ponuku 18 tobogánových dráh a šmýkačiek ako aj veľkej športovej plochy. Pre tých, ktorí túžia v prvom rade po oddychu a regenerácii ponúka relax v saunovom svete, termálnych bazénoch s množstvom vodných masáží, či klasickú masáž.

Liptovská Mara - 7 km

Na Liptovskej Mare zažijete skvelú rybačku, alebo môžete absolvovať vyhliadkovú plavbu loďou s kapacitou 50 miest. V lete priehrada ponúka široké možnosti pre vodné športy ako kúpanie, člnkovanie, surfovanie, jazdu na vodných skútroch a iné.

Malinô Brdo - Ružomberok - 11 km

V stredisku je k dispozícii 12 km zjazdových tratí, najdlhšia z nich meria až 3 900 m, prekoná výškový rozdiel 698 m a je jednou z najdlhších umelo zasnežovaných zjazdoviek na Slovensku. Okolie Malina Brda ponúka výborné možnosti pre bežecké lyžovanie, turistiku a skialpinizmus. Medzi atraktívne turistické výlety patrí návšteva drevenej obce Vlkolínec (UNESCO), pešia prechádzka okolo Sidorova a skialpinistický či bežkársky prechod na Smrekovicu.

Jasná Nízke Tatry - 32 km

Jasná je najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku s najlepšími prírodnými predpokladmi na lyžovanie a snowboarding. Okrem perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností tu nájdete Snowpark vhodný pre začiatočníkov, skúsených jazdcov a vyznavačov freestyle. V stredisku sú vhodné podmienky aj pre skialpinistov, freeride a bežecké lyžovanie.

Havránok - 7 km

Havránok je jednou z najstarších kultúrnych pamiatok na Liptove. Je to archeologické múzeum v prírode s rekonštrukciami keltských stavieb s výhľadom na Liptovskú Maru a okolité pohoria.

Vlkolínec - 15 km

Najzachovalejšia rezervácia ľudovej architektúry na Slovensku. Táto drevená obec bola v 1993 zapísaná do zoznamu Svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO. Je to trvalo obývaná obec v súčasnosti s 29 obyvateľmi žijúcimi v 18 domoch z celkového počtu 55 domov.

Demänovská jaskyňa slobody a Demänovska ľadová jaskyňa - 32 km

Národná prírodná pamiatka Demänovské jaskyne je najdlhším jaskynným systémom na Slovensku. Ľadová jaskyňa je jednou z najstarších jaskýň v Európe, spomínaná už v roku 1299. Nazýva sa aj „dračou“, keďže medvedie kosti, ktoré v nej boli nájdené boli považované za dračie. Žije v nej 10 druhov netopierov. Jaskyňa slobody je najviac navštevovanou sprístupnenou jaskyňou na Slovensku. Jej jedinečná kvapľová výzdoba ju radí medzi najkrajšie jaskyne v Európe.

Turistika a cykloturistika

V lete môžu návštevníci regiónu vychutnávať krásu liptovskej prírody na výletoch v Chočskom pohorí (Malý a Veľký Choč, Pravnáč, Sivý vrch, Prosiecka a Kvačianska dolina), v Západných Tatrách (Roháče – Baníkov, Baranec, Žiarska dolina) a v Nízkych Tatrách ( Chopok, Ďumbier, Prašivá, Jánska a Ľupčianska dolina s Magurkou). Liptov je poprepletaný aj množstvom cyklotrás s rôznou náročnosťou.
Popis izieb:

Izby sú vybavené štýlovým dreveným nábytkom, TV-SAT, rádiom a kúpeľňou so sprchou.

Apartmán Lucia (dvojpodlažný)

dve dvojlôžkové izby, obývacia izba s možnosťou dvoch prísteliek spojená s plne vybavenou kuchyňou, kúpeľňa s vaňou, TV-SAT, rádio

Apartmán Veža

priestranná dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek a kuchynským kútikom, menšia dvojlôžková izba, 2 x TV-SAT, rádio, samostatná kúpeľňa so sprchou
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Pranie prádla, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Úschovňa bicyklov, Sekretárske služby, Bazén - vnútorný, Stolný tenis, Požičovňa bicyklov, Úschovňa lyží, Detské ihrisko, Zber húb, Jazda na koni, Reštaurácia, Záhrada, Grill
Kapacita:
6(+0)
Stravovanie:

Ubytovaným hosťom poskytujeme raňajky, polpenziu alebo výber z jedálneho lístka. Raňajky si môžete vyberať z ponukového stola a k tomu vám pripravíme jedlo z raňajkového menu. Polpenzia pozostáva z raňajok a večere, pri ktorej sa podáva polievka a hlavné jedlo alebo hlavné jedlo a dezert. S prípadnými požiadavkami na zostavenie vášho menu sa obráťte na náš personál.

Zemepisná šírka:
49.10572413947
Zemepisná dĺžka:
19.406799608182
Zviera:

Mapa lokalityPenzion za Mlynom Penzion za Mlynom Penzión za mlynom ** je rodinný penzión s dlhoročnou tradíciou priamo v srdci Liptova. Naše zariadenie sa nachádza v krásnom areáli plnom zelene, ktorý lemuje zurčiaci potok. Priamo v areáli je jazierko s rybami, veľká trávnatá plocha pre váš aktívny alebo pasívny relax, ohnisko s posedením, detské ihrisko, krytá terasa s možnosťou vyhrievania a veľkým grilom.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt