Penzión WOLFLAND
cena od

- €

Akcie:

Ubytovanie Horná Mariková
Považská Bystrica (okres) , Región / Kraj Severné Považie , Slovensko

Penzión WOLFLAND sa nachádza priamo pod lesom v prekrásnom pohorí Javorníkov v rázovitéj obci Horná Mariková - Vlkov. Okolité prostredie ponúka prekrásnu čistú prírodu, kultúrne a športové vyžitie. Penzión bol kompletne vynovený a prebudovaný na dnešné štandardy a stal sa rodinným penziónom, ktorý skĺbil požiadavky dnešnej doby a súžitie s prírodou s dôrazom na požiadavky hostí.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Vlkov 628, 01803 Horná Mariková
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Vonkajší areál tvorí záhrada s upravovaným trávnikom. Vonkajším grilom a ohniskom s možnosťou súkromného grilovania a opekania priamo pod lesom, kterého jedinečnú atmosféru dopĺňa potok. V letných mesiacoch je k dispozícii menší bázen, ktorý poskytuje osvieženie a relax. Ďalej sa tu nachádza veľká trávnatá plocha, kde si môžete vyskúšať lukostreľbu, společenské a športové hry, alebo len tak si vychutnať jedinečný horský vzduch tohto prostredia.

Horná Mariková - VLKOV a jeho okolie ponúka mnoho zaujímavých aktivít. Obec leží v Marikovskej doline, ktorá sa tiahne od rieky Váh až po Slovensko – Českú hranicu, tvorenú pohorím Javorníky a Vsetínske vrchy – Beskydy a bolo vyhlásené za Chranenú krajinnú oblasť. Blízke okolie Vám ponúka pestrú škálu aktivít a v neďalekom okolí poznávanie mnohých zaujímavých pamiatok. Lesy Javorníkov sú jedinečné a popretkávané turistickými chodníčkami s malebnými prírodnými zákutiami.

Popis izieb:

Každá z naších izbieb je variabilná tak, aby spĺňala Vaše požiadavky. V izbách sú postele s kvalitným matracom, ktoré sa dajú variovať. Do každej izby je možné umiestniť prístelku ako aj detskú postieľku. V Izbe sa nachádza: kúpelňa, WC, sprcha a umývadlo, TV so satelitným prijmom. Vo vybraných izbách je kuchynka. Izby sú nefajčiarske, tak ako celý penzión. Zvierata sú povolené do stredných plemien - k dispozícii je aj koterec – prosíme informovať sa o možnostiach.

Na poschodí sa nachádza 6 izieb. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením a vlastnou kúpelňou so sprchovým kútom a TV so satelitným príjmom všetkých slovenských a množstvom zahraničných programov. Dve z týchto izieb disponujú vlastnou kuchynkou. Na prízemý sa nachchádza trojizbový apartmán taktiež s kompletným vybavením.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Prednášková sála, Pranie prádla, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Hotelový transport, Taxi, Úschovňa bicyklov, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Požičovňa bicyklov, Požičovňa športového náradia, Šípky, Úschovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Zber húb, Lov, Rybolov, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Záhrada, Lobby bar, Snack bar, Grill
Kapacita:
15(+6)
Stravovanie:

Jedáleň – společenská miestnosť sa nachádza na prízemí penziónu, má kapacitu 40 osôb. Pre hostí varíme z čerstvých potravín . Naším cieľom je servírovať nutrične vyvážené jedlá, ktoré sú zárukou zdravého životného štýlu. Je možné si vybrať z niekoľkých variácií menu. Strava je možná len vtedy, ak je dopredu nahlásená. Jedáleň je otvorená počas celého dňa, nie je len pre hostí, ktorí majú polpenziu alebo plnú penziu. Miestnosť je pokrytá Wi-Fi signálom. Miestnosť je multifunkčná a je využiteľná pre viacero možností. V sále sa nachádza bar, ktorý je otvorený počas celého dňa. Bezplatné vonkajšie parkovisko v areáli pre hostí penziónu.

Zemepisná šírka:
49.273251111433
Zemepisná dĺžka:
18.274369884134
Zviera:

Mapa lokalityPenzión WOLFLAND Penzión WOLFLAND Penzión WOLFLAND sa nachádza priamo pod lesom v prekrásnom pohorí Javorníkov v rázovitéj obci Horná Mariková - Vlkov. Okolité prostredie ponúka prekrásnu čistú prírodu, kultúrne a športové vyžitie. Penzión bol kompletne vynovený a prebudovaný na dnešné štandardy a stal sa rodinným penziónom, ktorý skĺbil požiadavky dnešnej doby a súžitie s prírodou s dôrazom na požiadavky hostí.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt