Penzión Veverica
cena od

15 €

Akcie:

Ponúkame špeciálne zľavy od 10% do 50% pre skupiny nad 20 osôb, školy, školské zájazdy atď. Záleži od počtu nocí. Tiež ponúkame zľavy do Aquaparkov 30%-50%, podla pobytu a sezóny. Nákupy v Hypernove -10% a iné....

Ubytovanie Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Vítame Vás v srdci Liptova – Liptovský Mikuláš- Demänovská Dolina, v našom rodinnom  Penzióne VEVERICA, kde už 30 rokov vítame u nás hostí z celého sveta. Nachádzame sa pri bráne Národného Parku Nízke Tatry v tichej oblasti, blízko prírody a zároveň blízko najpopulárnejších turistických atrakcii. Aquaparky, minerálne bazény, hory, rieky, doliny, lesy vám tu ponúkajú nekonečnu zábavu, hry, šport ale i oddych, relax a  regeneráciu vašej duše i tela.. Každé ráno sa môžete vybrať ktorýmkoľvek smerom a nájdete v blízkosti turistické zaujímavosti, zábavy ale i pokoj a krásu Slovenskej prírody, pretože Penzion  VEVERICA sa nachádza samotnom centre- srdci LIPTOVA.    

X

Galéria obrázkov

 • Interier
 • Interier
 • Spoločná kuchynka
 • Interier
 • exterier
 • exterier
 • exterier
 • exterier
 • exterier
 • exterier
 • Interier
 • Interier
 • Spoločná kuchynka
 • Interier


Detailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Obchodná 234, 03101 Liptovský Mikuláš
Recepcia:

24 hod- non stop.

Dostupnosť:

50m od Penzióna je autobusová zástavka kde stoja autobusy do Jasnej a okolitej doliny, alebo opačným smerom do mesta Liptovský Mikuláš. V Lipt. Mikuláši 2km od penzióna je autobusová aj vlaková stanica odkial sa dá dostat centovat všetkymi smermi.  

Okolie:

Penzión sa nachádza v tichej oblasti, blízko prírody a zároveň blízko turistických atrakcii – AQUA PARK Tatralandia 3km , AQUA PARK Bešeňová, NÁRODNY PARK – Nízke Tatry – Jasná Chopok. Vodná nádrž Liptovská Mara 4km, minerálne bazény Lipt. JÁN 5km. Rafting na rieke Demanovka, najbohatšia dostupnost na Lyžiarske strediska, z toho najvačšie JASNÁ, turistika Chopok, Ďumbier a okolie, 

Centrum mesta Liptovský Mikuláš 2km kde nájdete nákupne centrá ako: Tesco, Kaufland, Hypernova, Billa MC Donald a 3km aj Lidl. 

Popis izieb:

5x2, z toho 2 s balkónom

5x3, z toho 2 s balkónom

1x3+1 s balkónom 

2x rodinný pokoj ( dvojizba) =  spáľňa 3 lôžka, relax pokoj s gaučom (s možnostou rozlozenia =1+1 lôžka)ladničkou a kuch. linka. Vedľa kúpelka.  

 

Exteriér:
TV miestnosť, Informačná služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Úschovňa bicyklov, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Lyžiarsky vlek, Požičovňa bicyklov, Biliard, Požičovňa športového náradia, Šípky, Potápanie, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Lov, Rybolov, Jazda na koni, Solárium, Wellness/ kúpele, Para, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Kaviareň, Záhrada, Cukráreň, Internetová kaviareň, Snack bar
Kapacita:
5(+0)
Stravovanie:

Moznost vlastného stravovania v spoločnej kuchynke, alebo objednat stravovanie v penzióne. Ponúkame raňajky a večere. Pri skupinách je možné dohodnúť sa aj na obedoch. 

Zemepisná šírka:
49.060685417884
Zemepisná dĺžka:
19.583329893848
Zviera:

Mapa lokalityPenzión Veverica Penzión Veverica Vítame Vás v srdci Liptova – Liptovský Mikuláš- Demänovská Dolina, v našom rodinnom  Penzióne VEVERICA, kde už 30 rokov vítame u nás hostí z celého sveta. Nachádzame sa pri bráne Národného Parku Nízke Tatry v tichej oblasti, blízko prírody a zároveň blízko najpopulárnejších turistických atrakcii. Aquaparky, minerálne bazény, hory, rieky, doliny, lesy vám tu ponúkajú nekonečnu zábavu, hry, šport ale i oddych, relax a  regeneráciu vašej duše i tela.. Každé ráno sa môžete vybrať ktorýmkoľvek smerom a nájdete v blízkosti turistické zaujímavosti, zábavy ale i pokoj a krásu Slovenskej prírody, pretože Penzion  VEVERICA sa nachádza samotnom centre- srdci LIPTOVA.    

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt