penzion Ubytovanie U Koníka
cena od

15 €

Akcie:

Ubytovanie Liptovský Ján
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Ubytovanie U Koníka sa nachádza v okrese Liptovského Mikuláša, v Nízkych Tatrách, v TOP regióne LIPTOV-TATRY, na hranici Národného Parku Nízke Tatry, priamo v centre starej časti Liptovského Jána, atraktívnej celoročnej turistickej a kúpeľnej oblasti. V objekte je možnosť stravovania a to podľa želania klienta.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Nová 337, 03203 Liptovský Ján
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:


Ubytovanie U koníka sa nachádza v centre starej časti Liptovského Jána 900 metrov od lyžiarskeho vleku (štyri vleky - umelé zasnežovanie) 400 metrov od termálneho kúpaliska (letné a kryté kúpaliská) a iba 220 metrov od termálneho prameňa, kde je možnosť celoročného kúpania a takisto pitia minerálnej vody, neďaleko od novootvorenej Stanišovskej jaskyne.

Popis izieb:

Ubytovacia časť obsahuje jednu štvorposteľovú izbu, jednu trojposteľovú izbu, jednu dvojposteľovú izbu a jednu jednoposteľovú izbu s prístelkou. Na podkroví sa nachádza apartmán pre 10 osôb s terasou s nádherným výhľadom na Západné Tatry. Pre rodinky s detičkami ponúkame prenosnú postieľku vysokej kvality. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením a so sprchovacím kútom, TV – Skylink, rádiobudíkom, nočnými lampičkami. 

Exteriér:
Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Lyžiarsky vlek, Požičovňa bicyklov, Šípky, Detské ihrisko, Reštaurácia, Grill
Kapacita:
16(+5)
Stravovanie:

Ubytovaní hostia majú k dispozícii spoločnú kuchyňu, chladnička, mikrovlnná rúra, varná kanvica a kompletné vybavenie. Kompletné stravovanie Vám vieme ponúknuť v našej štýlovej reštaurácii. Ubytovaní hostia majú výhodné ceny na stravovanie.

Zemepisná šírka:
49.04509926241
Zemepisná dĺžka:
19.675937214542
Zviera:

Mapa lokalitypenzion Ubytovanie U Koníka penzion Ubytovanie U Koníka Ubytovanie U Koníka sa nachádza v okrese Liptovského Mikuláša, v Nízkych Tatrách, v TOP regióne LIPTOV-TATRY, na hranici Národného Parku Nízke Tatry, priamo v centre starej časti Liptovského Jána, atraktívnej celoročnej turistickej a kúpeľnej oblasti. V objekte je možnosť stravovania a to podľa želania klienta.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt