Penzion u Trojanů
cena od

- €

Akcie:

Ubytovanie Volary
Prachatice (okres) , Región / Kraj Šumava a Český les , Česká republika

Ponúkame ubytovanie v rodinnom penzióne. Apartmány na okraji mesta mountain neďaleké pešie a Lipno. Internet. Raj pre relax, šport a cestovný ruch. Malebné Šumava chata nachádza v pokojnej zóne pôvodné drevené alpskom štýle drevených domov nachádza na vidieku krásnych Šumava, Hlavná cesta relaxom. Lokalita. Miesto a jeho okolie ponúka mnoho športových a kultúrnych aktivít, ako aj prírodné pamiatky.

X

Galéria obrázkov

  • penzion s přilehlým potůčkem
  • penzion v zimě
  • Tichá památková zóna u penzionu
  • pohled z balkonu
  • pohled z balkonu


Detailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Karla Václava Raise 173, 38451 Volary
Recepcia:

Denně od 15 hodin 

Dostupnosť:

Dopravní dostupnost k penzionu je celoročně velmi dobrá.Též je výborné vlakové i autobusové spojení.Vlak 500m autobus 300m od penzionu.V létě často jezdí cyklovlak i cyklobus po rozsáhlém území Jižní části Šumavy

Okolie:

Jedinečná příroda Národního parku Šumava.Boubínská rozhledna(1362 m.n.m) s úchvatným panoramatickým pohledem na Šumavu.Úchvatné horské toulky divokou přírodou.Místo a Okolí je oblíbeným cílem milovníku pěší turistiky,cyklistiky,kanoistiky,lyžování.Bližší a podrobné informace poskytneme našim hostům o možnostech jejich vyžití během jejich pobytu.

Popis izieb:
Exteriér:
Informačná služba, Zdravotné stredisko, Obchodné centrum, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Úschovňa bicyklov, Zmenáreň, Kaderníctvo, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Lyžiarsky vlek, Potápanie, Úschovňa lyží, Sauna, Kino, Zber húb, Rybolov, Wellness/ kúpele, Para, Whirlpool, Vyhliadkové lety, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Vináreň, Kaviareň, Záhrada, Cukráreň, Pivnica, Grill
Kapacita:
15(+0)
Stravovanie:

V místě je několik obchodů, restaurací, cukrárna,řeznictví,pekárna,možnost vlastního vaření, možnost přípravy snídaně ve vlastní vybavené kuchyňce.

Možnost polopenze,plné penze v blízké restauraci 100m

Zemepisná šírka:
48.9129008
Zemepisná dĺžka:
13.8909934
Zviera:
-

Mapa lokalityPenzion u Trojanů Penzion u Trojanů Ponúkame ubytovanie v rodinnom penzióne. Apartmány na okraji mesta mountain neďaleké pešie a Lipno. Internet. Raj pre relax, šport a cestovný ruch. Malebné Šumava chata nachádza v pokojnej zóne pôvodné drevené alpskom štýle drevených domov nachádza na vidieku krásnych Šumava, Hlavná cesta relaxom. Lokalita. Miesto a jeho okolie ponúka mnoho športových a kultúrnych aktivít, ako aj prírodné pamiatky.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt