Penzión u Krba
cena od

45 €

Akcie:

Ubytovanie Nitra
Nitra (okres) , Región / Kraj Nitriansky región , Slovensko

Rodinný penzión U Krba ponúka príjemné ubytovanie v 12-tich dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a jednom apartmáne. Štýlovo zariadená reštaurácia sa vyznačuje výbornou kuchyňou. Penzión je situovaný v tichšej časti Nitry, táto poloha je jedinečná svojou blízkosťou k výstavisku Agrokomplex – bez nutnosti použitia automobilu.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Gorazdova 56, 94901 Nitra
Recepcia:
-
Dostupnosť:

Parkovanie Vašich áut je zabezpečené bezplatne v areáli penziónu. Penzión je vybavený kamerovým systémom na parkovisko a schody.

Okolie:

V blízkosti Penziónu (300m) sa nachádza ranč, ktorý poskytuje služby pre našich hostí, tenisové kurty a hala pre squash 500m.
Letisko - 5 km
Arborétum Mlyňany - 10 km

Popis izieb:

Izba je vybavená sprchovým kútom, manželskou posteľou s možnosťou 4 postelí, LED TV s viac ako 100 programov na izbe, chladničkou, neobmedzeným pripojením na internet.

Apartmán sa skladá z dvoch miestností, v jednej je manželská posteľ, LED TV s viac ako 100 programov na izbe a v druhej miestnosti je možné z odpočinkovej časti zariadenia  vytvoriť priestor pre ubytovanie ďaľších 2 osôb. Apartmán je vybavený sprchovým kútom, LED TV s viac ako 100 programov na izbe, chladničkou, neobmedzeným pripojením na internet.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Pranie prádla, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Klimatizácia, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Squash/ricochet, Požičovňa bicyklov, Golf, Sauna, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Cukráreň
Kapacita:
4(+3)
Stravovanie:

Rustikálna reštaurácia je svojou ponukou a kvalitou podávaných jedál jedna z najlepších v Nitre a okolí a preto je najväčšou devízou Penziónu U Krba.
Interiér je zariadený štýlovo s množstvom dreva, rozdelený na jednotlivé salóniky, poskytujúce súkromie, vhodné pre väčšie či menšie rodinné posedenia.
Nájdete tu jedlá domácej i zahraničnej kuchyne, ktoré vynikajúco vyzerajú a znamenito chutia.
Ochotný personál je pripravený plniť želania zákazníkov. Samozrejmosťou reštaurácie je bohatá ponuka nápojov a vínny servis.

Zemepisná šírka:
48.3089885
Zemepisná dĺžka:
18.1222628
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Penzión u Krba Penzión u Krba Rodinný penzión U Krba ponúka príjemné ubytovanie v 12-tich dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a jednom apartmáne. Štýlovo zariadená reštaurácia sa vyznačuje výbornou kuchyňou. Penzión je situovaný v tichšej časti Nitry, táto poloha je jedinečná svojou blízkosťou k výstavisku Agrokomplex – bez nutnosti použitia automobilu.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt