Penzión Tiberia
cena od

33 €

Akcie:

Znížené ceny ubytovanie počas víkendov.

Ubytovanie Trenčín
Trenčín (okres) , Región / Kraj Stredné Považie , Slovensko

Penzión Tiberia je rodinné ubytovacie zariadenie vzdialené len necelý kilometer od historického centra mesta Trenčín, situované v tichej lokalite a veľmi dobre dostupné vlastnou aj verejnou dopravou. Ponúkame príjemné ubytovanie a kvalitné služby za veľmi priaznivé ceny. Parkovanie v areáli penziónu objekte a internetové Wi Fi pripojenie je samozrejme bezplatne. Bohaté a výdatné raňajky, ovocná šťava, káva a čaj sú zadarmo. Takisto káva, čaj a minerálka na izbe sú v cene ubytovania. Pobyt za deti do veku desať rokov neúčtujeme. Akcpetujeme mačky a psíkov a okrem výstav zvierat Vaši miláčikovia bývajú v Penzióne Tiberia zadarmo. 

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Kukučínova 13, 91101 Trenčín
Recepcia:

Otváracia doba recepcie je 24 hodín nepretržite po celý rok.

Dostupnosť:

Autom aj verejnou dopravou:

Autobus 2 - 5 minut chôdze.

Vlak 5 minút chôdze.

Okolie:

Asi 1 kilometer od penziónu sa nachádza najväčšia historická dominanta mesta, Trenčiansky hrad.

Za návštevu stoja aj galérie, múzea a kostoly. V blízkom okolí Trenčína môžete navštíviť Beckovský hrad, Čachtický hrad a hrad Tematín.

Vzdialenosť do Trenčianskeho kongresovéh centra, kde sa konajú divadelné predstavenia, koncerty a konferencie je 1,6 km.

V dosahu asi 1,2 km sa nachádza množstvo rôznych reštaurácii, barov a diskoték. Doprava taxikom z penziónu do centra nie je drahá a trvá menej ako 5 minút.

Každoročne sa v lete v našom meste koná preslávený multikultúrny festival Bažant Pohoda, ktorý je dôvodom návštevy Trenčína pre desiatky tisíc ľudí.

12 km od Trenčína leží mesto Trenčianske Teplice známe svojimi kúpeľmi a každoročným filmovým festivalom Art Film.

200 m od Penziónu Tiberia je začiatok niektorých turistických chodníkov, cyklochodníkov a lesopark s bežeckými trasami.
Vo vzdialenosti cca 1 km je k dispozícii krytá a letná plaváreň, sauna a niekoľko fitness centier Vo vzdialenosti do 2 km je niekoľko tenisových kurtov a komplexný športový areál s bedmintonovými a suqashovými kurtami, bowlingovou dráhou a indoor golfom.

Popis izieb:

Ponúkame ubytovanie v útulných izbách s vlastnou kúpeľňou a WC. Izby sú vybavené televízorom, satelitným prijímačom a zariadením na prípravu kávy a čaju a ventilátorom. Chladničku a DVD prijímač zabezpečíme na požiadanie.

Minerálka, káva a čaj na izbe sú zadarmo.

Izby su jednolôžkové, dvojlôžková a trojlôžkové. Sú zariadené v praktickom štýle, aby vyhovovali rovnako obchodným cestujúcim, turistom aj rodinám s deťmi.

Výmera izieb (bez predsiene a sociálneho zázemia) je od 12 do 24 m2, podľa typu izby. 

Exteriér:
Informačná služba, Pranie prádla, Parkovisko, Záhrada, Internet, Recepcia 24 hodín, Taxi, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Squash/ricochet, Stolný tenis, Telocvičňa/ športová hala, Požičovňa bicyklov, Biliard, Tenisová hala, Golfový trenažér, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Kino, Solárium, Kasíno, Wellness/ kúpele, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Kaviareň, Záhrada, Cukráreň, Pivnica, Grill
Kapacita:
9(+2)
Stravovanie:

Penzión poskytuje iba raňajky.

Zemepisná šírka:
48.8928241
Zemepisná dĺžka:
18.0546706
Zviera:
-

Mapa lokalityPenzión Tiberia Penzión Tiberia Penzión Tiberia je rodinné ubytovacie zariadenie vzdialené len necelý kilometer od historického centra mesta Trenčín, situované v tichej lokalite a veľmi dobre dostupné vlastnou aj verejnou dopravou. Ponúkame príjemné ubytovanie a kvalitné služby za veľmi priaznivé ceny. Parkovanie v areáli penziónu objekte a internetové Wi Fi pripojenie je samozrejme bezplatne. Bohaté a výdatné raňajky, ovocná šťava, káva a čaj sú zadarmo. Takisto káva, čaj a minerálka na izbe sú v cene ubytovania. Pobyt za deti do veku desať rokov neúčtujeme. Akcpetujeme mačky a psíkov a okrem výstav zvierat Vaši miláčikovia bývajú v Penzióne Tiberia zadarmo. 

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt