Penzión SileoGarden
Garden

cena od

40 €

Akcie:

Ubytovanie Pribylina
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Sileo sme vytvorili, aby sme všetkým ukázali, že ubytovanie v Tatrách nemusí byť iba o posteli a jedle. Chceme, aby naši návštevníci mali pocit absolútnej starotlivosti, kľudu a rovnováhy. 

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Pribylina 1435, 03242 Pribylina
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Exteriér:
Informačná služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Úschovňa bicyklov, Stolný tenis, Úschovňa lyží, Detské ihrisko, Zber húb, Whirlpool, Bar, Grill
Kapacita:
6(+3)
Stravovanie:

Láska ide cez žalúdok. My na Sileu to vieme. Preto sa môžete pripraviť na vynikajúce jedlá a pochutiny. Kvalitné raňajky naštartujú Váš deň tým správnym smerom. A večer Vám doprajeme chuťovú odmenu za deň strávený pod našou strechou.

Každé jedlo, či sú to raňajky, obed, alebo večera, je na Sileu pripravené z tých najkvalitnejších surovín, tradičnými postupmi. Máme pre Vás pripravené kompletné menu, v ktorom si každý nájde to svoje.

Zemepisná šírka:
49.114266796384
Zemepisná dĺžka:
19.800933457837
Zviera:

Mapa lokalityPenzión Sileo Penzión Sileo Sileo sme vytvorili, aby sme všetkým ukázali, že ubytovanie v Tatrách nemusí byť iba o posteli a jedle. Chceme, aby naši návštevníci mali pocit absolútnej starotlivosti, kľudu a rovnováhy. 

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt