Penzión Renesance
cena od

40 €

Akcie:

Cena ubytovania zahŕňa: Raňajky, pripojenie na internet, TV-SAT, parkovanie vo dvore penziónu.

Ubytovanie Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Penzión Renesance*** sa nachádza v centre mesta Spišská Nová Ves. Novozrekonštruovaný penzión ponúka 21 lôžok v jednoposteľových izbách, v dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky, v 2 apartmánoch a jednej rodinnej izbe s možnosťou pripojenia sa na internet. Ubytovaným hosťom je k dispozícii malá kaviareň s príjemným posedením a jedáleň.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Letná 62, 05201 Spišská Nová Ves
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Novozrekonštruovaný penzión ponúka 19 lôžok v jednoposteľových klimatizovaných izbách,  v dvojposteľových klimatizovaných izbách s možnosťou prístelky, v 2 klimatizovaných apartmánoch a jednej rodinnej izbe, vybavených TV-SAT, rádio-budíkom, chladničkou, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou, sušičom na vlasy, WC, telefónom, možnosťou pripojenia sa na internet a WIFI. Ubytovaným hosťom je k dispozícii malá kaviareň s príjemným posedením a jedáleň. Penzión ponúka aj parkovanie v uzavretom priestore, parkovacie plochy sú monitorované kamerovým systémom. 

Exteriér:
Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Kaderníctvo, Bazén - vnútorný, Bowling, Telocvičňa/ športová hala, Reštaurácia, Kaviareň, Grill
Kapacita:
14(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
48.943915963334
Zemepisná dĺžka:
20.570663212303
Zviera:

Mapa lokalityPenzión Renesance Penzión Renesance Penzión Renesance*** sa nachádza v centre mesta Spišská Nová Ves. Novozrekonštruovaný penzión ponúka 21 lôžok v jednoposteľových izbách, v dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky, v 2 apartmánoch a jednej rodinnej izbe s možnosťou pripojenia sa na internet. Ubytovaným hosťom je k dispozícii malá kaviareň s príjemným posedením a jedáleň.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt