Penzión Rami
cena od

30 €

Akcie:

Ubytovanie Oščadnica
Čadca (okres) , Región / Kraj Severné Považie , Slovensko

Penzión Rami je situovaný v príjemnej a tichej lokalite obce Oščadnica, na okraji lesného porastu s veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou (stred obce - automobilom 3 minúty, chôdzou 8 minút). Vo svojich priestoroch Vám ponúka ubytovanie v 15-nástich dvoj-posteľových izbách s možnosťou prísteliek. K dispozícií je požičovňa športových potrieb, ktorá svojím vybavením nadväzuje na športové a turistické možnosti v okolí, ako aj v areáli penziónu.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Oščadnica 1774, 02301 Oščadnica
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Sekretárske služby, Stolný tenis, Biliard, Požičovňa športového náradia, Úschovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Vyhliadkové lety, Masáže, Reštaurácia, Bar, Záhrada, Grill
Kapacita:
2(+2)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.442933431992
Zemepisná dĺžka:
18.882703185082
Zviera:

Mapa lokalityPenzión Rami Penzión Rami Penzión Rami je situovaný v príjemnej a tichej lokalite obce Oščadnica, na okraji lesného porastu s veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou (stred obce - automobilom 3 minúty, chôdzou 8 minút). Vo svojich priestoroch Vám ponúka ubytovanie v 15-nástich dvoj-posteľových izbách s možnosťou prísteliek. K dispozícií je požičovňa športových potrieb, ktorá svojím vybavením nadväzuje na športové a turistické možnosti v okolí, ako aj v areáli penziónu.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt