Penzion pod zámkom
cena od

20 €

Akcie:

Ubytovanie Bojnice
Prievidza (okres) , Región / Kraj Horná Nitra , Slovensko

Ubytovanie Bojnice – Penzión pod Zámkom je moderné, komfortné a priamo v centre Bojníc na námestí. Predstavuje tú najlepšiu voľbu ubytovanie, keď chcete stráviť dovolenku v Bojniciach s rodinou, alebo s partnerom. Ubytovanie vám ponúkame v izbách, ktoré sú 1 posťeľové, 2 posteľové, 3 dvojposteľové s možnosťou prístelky. Státie áut pre hostí je v uzavretom areáli penziónu.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Hurbanovo námestie 25, 97201 Bojnice
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
Čaká tu na Vás pokojná atmosféra a ochotný personál. Penzión Pod Zámkom je umiestnený priamo na námestí v centre mesta. Od nádherného zámku je vzdialený iba 150m, od ZOO asi 3 min chôdze a od kúpaliska Čajka 5 min.

Bojnice sú malým mestečkom, ktoré leží v oblasti Hornej Nitry. Nachádza sa tu zámok z 11. storočia, prvá zoologická záhrada na Slovensku, kúpele s dlhoročnou tradíciou a mnoho pozostatkov z bohatej histórie tohto mesta. V meste a jeho okolí nájdete tenisové kurty, kúpalisko, minigolf, možnosť vyhliadkových letov a jazdy na koni.

Príjemné prostredie samotného mesta, priestor na zdravý oddych v prírode ale aj bohatý kultúrny život a množstvo príležitostí pre zábavu akéhokoľvek druhu, robia z Bojníc ideálne mesto na dovolenku.

Popis izieb:
Pre našich vážených hostí máme pripravené ubytovanie v útulných izbách. Niektoré izby sú s možnosťou prístelky, no všetky izby sú kompletne vybavené a vytvárajú príjemnú atmosféru pre pobyt v našom mestečku. Ubytovanie vám ponúkame v izbách, ktoré sú 1 posteľové, 2 posteľové, 3 dvojposteľové s možnosťou prístelky. Státie áut pre hostí je v uzavretom areáli penziónu.

Vybavenie izieb: Na izbách sa nachádza vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, WC, sprcha), TV a WI-FI -pripojenie je pre zákazníkov zdarma . Interiér je vkusne vybavený dreveným nábytkom a doplnkami, ktoré tvoria príjemné prostredie pre oddych v našom penzióne. V objekte penziónu sa nachádza kaviarnička s barom a reštauráciou, kde hosťom podávame raňajky podľa vlastného výberu z menu.


Exteriér:
Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Internet, Reštaurácia, Kaviareň
Kapacita:
5(+0)
Stravovanie:

Útulná reštaurácia Penziónu pod zámkom poskytuje svojim hosťom celodennú stravu – raňajky, obedy, večere. V ponuke je obedové menu počas celého týždňa, vrátane víkendu. Súčasťou reštaurácie je aj letná terasa. Strava je možná individuálne a nie je zahrnutá v cene ubytovania.

Zemepisná šírka:
48.7795833
Zemepisná dĺžka:
18.5812177
Zviera:

Mapa lokalityPenzion pod zámkom Penzion pod zámkom Ubytovanie Bojnice – Penzión pod Zámkom je moderné, komfortné a priamo v centre Bojníc na námestí. Predstavuje tú najlepšiu voľbu ubytovanie, keď chcete stráviť dovolenku v Bojniciach s rodinou, alebo s partnerom. Ubytovanie vám ponúkame v izbách, ktoré sú 1 posťeľové, 2 posteľové, 3 dvojposteľové s možnosťou prístelky. Státie áut pre hostí je v uzavretom areáli penziónu.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt