Penzión Pod Guglom - Mlynky
cena od

29 €

Akcie:

Ubytovanie Mlynky
Spišská Nová Ves (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Zažite príjemné chvíle v našom rodinnom penzióne " POD GUGLOM ", v južnej časti Slovenského raja - na okraji obce Mlynky - časti Prostredný Hámor (priamo pri lese) , 5 km od obce Dedinky a priehrady Palcmanská Maša. Ubytovaní budete v apartmánoch a izbách troch objektov GUGLÍK, GUGEL a EBERBERG v spoločnom uzavretom areáli od seba vzdialených 20 m - s celkovou ubytovacou kapacitou 35 osôb. Počas pobytu ponúkame možnosť využiť i služby nášho PUB-u s bohatou ponukou teplých i studených nápojov i možnosťou objednať si raňajky prípadne večeru. Svojou polohou a ponúkanými možnosťami je ideálnym miestom pre trávenie aktívnej dovolenky počas celého roka tak pre dospelých ako aj deti.

X

Galéria obrázkov

  • Výhľad z okna
  • Letná terasa
  • Jesenný PUB
  • Večerná atmosféra
  • Domáci miláčik


Detailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Prostredný Hámor 389, 05376 Mlynky
Recepcia:

Pondelok - Nedeľa    8.00 - 21.00 hod.

Dostupnosť:

Prístup motorovými vozidlami celoročne. V obci je železničná stanica i autobusová zastávka.

Okolie:

Rodinný penzión sa nachádza v južnej časti Slovenského raja v obyci Mlynky. Hostia si môžu prezrieť krásy Sliovenského raja celoročne, v blízkom okolí je Dobšinská ľadová jaskyňa, Ochtinská aragonitová jaskyňa, Levoča, Spišská Nová Ves, Spišský hrad a množstvo ďalších prírodných, kultúrnych a historických pamiatok.

Popis izieb:

Každá izba má sociálne zariadenie, TV+SAT, CD prehrávač

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Informačná služba, Pranie prádla, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Úschovňa bicyklov, Internetový kútik, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Bowling, Squash/ricochet, Lyžiarsky vlek, Telocvičňa/ športová hala, Minigolf, Požičovňa bicyklov, Tenisová hala, Požičovňa športového náradia, Golf, Šípky, Potápanie, Strelnica, Horolezectvo, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Kino, Divadlo, Zber húb, Lov, Rybolov, Jazda na koni, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Vyhliadkové lety, Masáže, Bar, Kaviareň, Záhrada, Snack bar, Grill
Kapacita:
28(+7)
Stravovanie:

Ponúkame možnosť objednania si raňajok formou bufetových stolov za 5,00 EUR na dospelú osobu (dieťa za 3,50 EUR) prípadne objednania si trojchodovej večere (polievka alebo predjedlo, hlavné jedlo, dezert) za 7,00 EUR - polpenzia je za 12,00 EUR pre dospelu osobu, dieťa je za 4,50 EUR resp. 8,00 EUR.

Všetko sa podáva v PUB-e Pod Guglom v areáli ubytovacieho zariadenia.

Zemepisná šírka:
48.852658503941
Zemepisná dĺžka:
20.406246185302
Zviera:

Mapa lokalityPenzión Pod Guglom - Mlynky Penzión Pod Guglom - Mlynky Zažite príjemné chvíle v našom rodinnom penzióne " POD GUGLOM ", v južnej časti Slovenského raja - na okraji obce Mlynky - časti Prostredný Hámor (priamo pri lese) , 5 km od obce Dedinky a priehrady Palcmanská Maša. Ubytovaní budete v apartmánoch a izbách troch objektov GUGLÍK, GUGEL a EBERBERG v spoločnom uzavretom areáli od seba vzdialených 20 m - s celkovou ubytovacou kapacitou 35 osôb. Počas pobytu ponúkame možnosť využiť i služby nášho PUB-u s bohatou ponukou teplých i studených nápojov i možnosťou objednať si raňajky prípadne večeru. Svojou polohou a ponúkanými možnosťami je ideálnym miestom pre trávenie aktívnej dovolenky počas celého roka tak pre dospelých ako aj deti.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt