Penzión Plejsy KrompachyPenzión Plejsy Krompachy
Penzión Plejsy Krompachy

cena od

7 €

Akcie:

Ubytovanie Krompachy
Spišská Nová Ves (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Užite si dovolenku neďaleko lyžiarskeho strediska Relax Center Plejsy v pohode rodinného Penziónu Plejsy. Začínajte deň s výdatnými raňajkami, ponechajte svoje auto v bezpečí súkromného parkoviska a využite možnosti, ktoré Vám poskytuje krásna príroda. V zime si určite nenechajte ujsť lyžovačku v lyžiarskom stredisku Plejsy alebo neďalekých Tatrách. Taktiež v lete možnosť pešej turistiky a cykloturistiky pri objavovaní krás, ktoré Vám poskytuje okolie Krompách. Po návrate Vás osvieži sprcha priamo vo Vašom apartmáne, teplá večera a posedenie v našej reštaurácii. ****************************************************************************** Na každej izbe je TV a v celom penzióne je možnosť pripojenia na WiFi. Všetky typy izieb, bunka a apartmán obsahujú samostatné WC a kúpeľňu so sprchovacím kútom. Na prízemí penzióna sa nachádza krásna reštaurácia / pizzéria, kde sa podávajú raňajky a večere. Samozrejme si tu môžete prísť kedykoľvek pochutnať na skvelej pizzi, ktorú Vám kuchár pripraví nad ohňom, priamo pred Vami! K dispozícii máme aj širokú ponuku varených jedál, ako aj špeciality kuchyne. Podávame tu čapované pivo, čapovanú kofolu, ako aj rôzne alko a nealko nápoje :)

X

Galéria obrázkov

 • Penzión Plejsy Krompachy
 • Penzión Plejsy Krompachy
 • Penzión Plejsy Krompachy
 • Penzión Plejsy Krompachy
 • Penzión Plejsy Krompachy
 • Penzión Plejsy Krompachy
 • Penzión Plejsy Krompachy
 • Penzión Plejsy Krompachy
 • Penzión Plejsy Krompachy
 • Penzión Plejsy Krompachy
 • Penzión Plejsy Krompachy
 • Penzión Plejsy Krompachy
 • Penzión Plejsy Krompachy
 • Penzión Plejsy Krompachy


Detailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Sadová 14, 05342 Krompachy
Recepcia:
non-stop
Dostupnosť:
500 m centrum obce, 500 m k najbližšej autobusovej zastávke, 500 m k lyžiarskemu stredisku Relax Center Plejsy, 800 m k supermarketu Tesco, 1,5 km na železničnú stanicu, 15 km na Spišský hrad, 28 km - mesto Spišská Nová Ves, 41 km - mesto Prešov, 48 km - mesto Košice, 57 km - mesto Poprad.
Okolie:
Penzión Plejsy je obklopený krásou prírody Spiša a spišských lesov. Je situovaný v tichej ulici v susedstve rodinných domov.
Popis izieb:
7 dvojlôžkových izieb, 3 trojlôžkové izby, 4 bunky (2 dvojposteľové izby), 1 apartmán pre 5 osôb (2 dvojposteľové izby a 1 jednoposteľová izba). Do všetkých typov izieb je možné ubytovať aj jednu osobu za rovnakú cenu (12 € / noc)! Do všetkých izieb je možné pridať prístelok.
Exteriér:
Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Stolný tenis, Biliard, Šípky, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Záhrada, Zimné športy, Romantické, Vidiek, Business, Lacné ubytovanie, Príroda
Kapacita:
44(+5)
Stravovanie:
Polpenzia, raňajky alebo večera za príplatok (raňajky = 5 €, večera = 5€, polpenzia = 10 €)
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
48.909283
Zemepisná dĺžka:
20.881233
Zviera:
-

Mapa lokality


Ubytovanie aktualizovné dňa 27.10.2014

Penzión Plejsy Krompachy Penzión Plejsy Krompachy Užite si dovolenku neďaleko lyžiarskeho strediska Relax Center Plejsy v pohode rodinného Penziónu Plejsy. Začínajte deň s výdatnými raňajkami, ponechajte svoje auto v bezpečí súkromného parkoviska a využite možnosti, ktoré Vám poskytuje krásna príroda. V zime si určite nenechajte ujsť lyžovačku v lyžiarskom stredisku Plejsy alebo neďalekých Tatrách. Taktiež v lete možnosť pešej turistiky a cykloturistiky pri objavovaní krás, ktoré Vám poskytuje okolie Krompách. Po návrate Vás osvieži sprcha priamo vo Vašom apartmáne, teplá večera a posedenie v našej reštaurácii. ****************************************************************************** Na každej izbe je TV a v celom penzióne je možnosť pripojenia na WiFi. Všetky typy izieb, bunka a apartmán obsahujú samostatné WC a kúpeľňu so sprchovacím kútom. Na prízemí penzióna sa nachádza krásna reštaurácia / pizzéria, kde sa podávajú raňajky a večere. Samozrejme si tu môžete prísť kedykoľvek pochutnať na skvelej pizzi, ktorú Vám kuchár pripraví nad ohňom, priamo pred Vami! K dispozícii máme aj širokú ponuku varených jedál, ako aj špeciality kuchyne. Podávame tu čapované pivo, čapovanú kofolu, ako aj rôzne alko a nealko nápoje :)

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt