Penzion Natali
cena od

11 €

Akcie:

Ubytovanie Spišský Štvrtok
Levoča (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Pozývame Vás do jednej z najkrajších oblastí Slovenska, na Spiš. Sme novootvoreným penziónom v obci Spišský Štvrtok a naša poloha Vám zaručuje široký výber atraktivít pre strávenie Vášho voľného času, alebo spríjemnenie Vašich pracovných povinností.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Obrancov mieru 26, 05314 Spišský Štvrtok
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Poloha obce a jej okolie ponúka návštevníkom široký okruh možností strávenia voľného času. Z obce je to na skok do miest ako PopradLevočaalebo Spišská Nová Ves, ktoré ponúkajú nie len množstvo moderných obchodov a zábavno-nákupných stredísk, ale aj veľa historických lokalít ako jadro mesta Levoča, Spišský hrad, Kežmarok.

Popis izieb:
Penzión je vybavený modernými izbami so samostatnou kúpeľňou s WC, televízorom so satelitným príjmom a možnosťou bezplatného pripojenia na internet. Kapacita izieb: 23 lôžok (Pevných lôžok - 20, Prístelky - 3)
Exteriér:
Parkovisko, Internet, Biliard, Šípky, Bar
Kapacita:
10(+3)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.0015031
Zemepisná dĺžka:
20.4650133
Zviera:
-

Mapa lokalityPenzion Natali Penzion Natali Pozývame Vás do jednej z najkrajších oblastí Slovenska, na Spiš. Sme novootvoreným penziónom v obci Spišský Štvrtok a naša poloha Vám zaručuje široký výber atraktivít pre strávenie Vášho voľného času, alebo spríjemnenie Vašich pracovných povinností.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt