Penzión MartInn
cena od

40 €

Akcie:

Ubytovanie Martin
Martin (okres) , Región / Kraj Turiec , Slovensko

Penzión MartInn*** je moderne zariadený penzión rodinného typu v centre mesta Martin. Výhodná poloha, tichá lokalita, vlastné strážené parkovisko, WiFi pripojenie na internet a príjemná obsluha v reštaurácii sú prednosti, ktoré ocení každý návštevník.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
V.P.Tótha 7, 03601 Martin
Recepcia:
Non-stop
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, chladničkou, TV a telefónom. Maximálna kapacita penziónu je 32 lôžok vrátane prísteliek.
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Informačná služba, Zdravotné stredisko, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Izbová služba, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Rezervácia leteniek, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Úschovňa bicyklov, Sekretárske služby, Zmenáreň, Kaderníctvo, Biliard, Šípky, Zber húb, Jazda na koni, Reštaurácia, Záhrada, Grill
Kapacita:
6(+2)
Stravovanie:
Reštaurácia v penzióne ponúka zaujímavé jedlá domácej a svetovej kuchyne. Počas obedov si je možné vybrať z ponuky štyroch jedál za zvýhodné ceny. V letnom období je hosťom k dispozícii letná terasa s obsluhou.
Zemepisná šírka:
49.067603286784
Zemepisná dĺžka:
18.925033807755
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Penzión MartInn Penzión MartInn Penzión MartInn*** je moderne zariadený penzión rodinného typu v centre mesta Martin. Výhodná poloha, tichá lokalita, vlastné strážené parkovisko, WiFi pripojenie na internet a príjemná obsluha v reštaurácii sú prednosti, ktoré ocení každý návštevník.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt