Penzión Malá Fatra u ĎurkaPenzión Malá Fatra u Ďurka
Penzión Malá Fatra u Ďurka

cena od

8 €

Akcie:

Ubytovanie Terchová
Žilina (okres) , Región / Kraj Severné Považie , Slovensko

Oddychujte na horách ,ste u nás vítaní ! Chcete si oddýchnuť a zabudnúť na každodenné starosti tak Penzión Malá Fatra v Terchovej je tu pre Vás.Penzión Malá Fatra je vhodný pre každú vekovú kategóriu. Má dobrú východiskovú polohu na turistiku, cykloturistiku, lyžovanie a kúpanie (Aquapark - 300 m). Program zabezpečený v každom počasí.Info o turistických chodníkoch,cykloturis,hrady-zámky v okoli, kúpanie,športové vyžitie,lyžovanie atď.Hostia sa môžu ubytovať celoročne. Oddychujte na horách ,ste u nás vítaní ! Chcete si oddýchnuť a zabudnúť na každodenné starosti tak Penzión Malá Fatra v Terchovej je tu pre Vás.Penzión Malá Fatra je vhodný pre každú vekovú kategóriu. Má dobrú východiskovú polohu na turistiku, cykloturistiku, lyžovanie a kúpanie (Aquapark - 300 m). Program zabezpečený v každom počasí.Info o turistických chodníkoch,cykloturis,hrady-zámky v okoli, kúpanie,športové vyžitie,lyžovanie atď.Hostia sa môžu ubytovať celoročne. V Penzióne Malá Fatra sú k dispozicii 8x študia s kuchynkami 4x2,1x2+1,3x2+2. Izby so samostatnym vchodom v zložení 3x2,2x2+4 majú vlastnú kuchyňu /2x chladnička, mikrovlnka ,rych .kanvica,plynový šporák s rúrou ,jedalenský servis/. Väčšia časť izieb je aj s balkónami. Súčasťou Penziónu Malá Fatra su aj 2x spoločenská miestnosť s krbom, stolný tenis, šípky, detské ihrisko, úschovňa bicyklov, terasa, sušiareň. Záhradne posedenie pri ohnisku a grilovačka je samozrejmosťou večerných posedaní. Pre deti hojdačky, šmykľavky, pieskovisko a veľa zábavy. Penzión Malá Fatra je vhodná pre individuálnu rekreáciu, firemné akcie, školenia, školské akcie, oslavy, rodinné akcie, športove sústredenia... Kapacita ubytovania: min 2 max 37 (3x2, 2x2+2, APT: 4x2, 3x2+2, 1x2+1) Súčasťou Penziónu Malá Fatra su aj 2x spoločenská miestnosť s krbom, stolný tenis, šípky, detské ihrisko, úschovňa bicyklov, terasa, sušiareň. Záhradne posedenie pri ohnisku a grilovačka je samozrejmosťou večerných posedaní. Pre deti hojdačky, šmykľavky, pieskovisko a veľa zábavy. Penzión Malá Fatra je vhodná pre individuálnu rekreáciu, firemné akcie, školenia, školské akcie, oslavy, rodinné akcie, športove sústredenia... Kapacita ubytovania: min 2 max 37 (3x2, 2x2+2, APT: 4x2, 3x2+2, 1x2+1)

X

Galéria obrázkov

 • Penzión Malá Fatra u Ďurka
 • Penzión Malá Fatra u Ďurka
 • Penzión Malá Fatra u Ďurka
 • Penzión Malá Fatra u Ďurka
 • Penzión Malá Fatra u Ďurka
 • Penzión Malá Fatra u Ďurka
 • Penzión Malá Fatra u Ďurka
 • Penzión Malá Fatra u Ďurka
 • Penzión Malá Fatra u Ďurka
 • Penzión Malá Fatra u Ďurka
 • Penzión Malá Fatra u Ďurka
 • Penzión Malá Fatra u Ďurka
 • Penzión Malá Fatra u Ďurka
 • Penzión Malá Fatra u Ďurka


Detailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Družstevná 176, 01306 Terchová
Recepcia:
nie je stala služba
Dostupnosť:
Na okraji obce Terchová : Autobusová zástavka: 400 metrovVlaková zástavka: 25 km
Okolie:
www.penzionmalafatra.sk
Popis izieb:
Oddychujte na horách ,ste u nás vítaní ! V Penzióne Malá Fatra sú k dispozicii 8x študia s kuchynkami 4x2,1x2+1,3x2+2. Izby so samostatnym vchodom v zložení 3x2,2x2+4 majú vlastnú kuchyňu /2x chladnička, mikrovlnka ,rych .kanvica,plynový šporák s rúrou ,jedalenský servis/. Väčšia časť izieb je aj s balkónami.
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Zdravotné stredisko, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Sprievodca, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Úschovňa bicyklov, Internetový kútik, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Squash/ricochet, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Telocvičňa/ športová hala, Požičovňa bicyklov, Biliard, Tenisová hala, Požičovňa športového náradia, Šípky, Horolezectvo, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Detské ihrisko, Zber húb, Jazda na koni, Whirlpool, Masáže, Záhrada, Zimné športy, Letné športy, Turistika, Romantické, Vidiek, Pobyty s deťmi, Business, Lacné ubytovanie, Príroda
Kapacita:
37(+0)
Stravovanie:
-
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
49.25345
Zemepisná dĺžka:
19.03209
Zviera:

Mapa lokality


Ubytovanie aktualizovné dňa 12.06.2013

Penzión Malá Fatra u Ďurka Penzión Malá Fatra u Ďurka Oddychujte na horách ,ste u nás vítaní ! Chcete si oddýchnuť a zabudnúť na každodenné starosti tak Penzión Malá Fatra v Terchovej je tu pre Vás.Penzión Malá Fatra je vhodný pre každú vekovú kategóriu. Má dobrú východiskovú polohu na turistiku, cykloturistiku, lyžovanie a kúpanie (Aquapark - 300 m). Program zabezpečený v každom počasí.Info o turistických chodníkoch,cykloturis,hrady-zámky v okoli, kúpanie,športové vyžitie,lyžovanie atď.Hostia sa môžu ubytovať celoročne. Oddychujte na horách ,ste u nás vítaní ! Chcete si oddýchnuť a zabudnúť na každodenné starosti tak Penzión Malá Fatra v Terchovej je tu pre Vás.Penzión Malá Fatra je vhodný pre každú vekovú kategóriu. Má dobrú východiskovú polohu na turistiku, cykloturistiku, lyžovanie a kúpanie (Aquapark - 300 m). Program zabezpečený v každom počasí.Info o turistických chodníkoch,cykloturis,hrady-zámky v okoli, kúpanie,športové vyžitie,lyžovanie atď.Hostia sa môžu ubytovať celoročne. V Penzióne Malá Fatra sú k dispozicii 8x študia s kuchynkami 4x2,1x2+1,3x2+2. Izby so samostatnym vchodom v zložení 3x2,2x2+4 majú vlastnú kuchyňu /2x chladnička, mikrovlnka ,rych .kanvica,plynový šporák s rúrou ,jedalenský servis/. Väčšia časť izieb je aj s balkónami. Súčasťou Penziónu Malá Fatra su aj 2x spoločenská miestnosť s krbom, stolný tenis, šípky, detské ihrisko, úschovňa bicyklov, terasa, sušiareň. Záhradne posedenie pri ohnisku a grilovačka je samozrejmosťou večerných posedaní. Pre deti hojdačky, šmykľavky, pieskovisko a veľa zábavy. Penzión Malá Fatra je vhodná pre individuálnu rekreáciu, firemné akcie, školenia, školské akcie, oslavy, rodinné akcie, športove sústredenia... Kapacita ubytovania: min 2 max 37 (3x2, 2x2+2, APT: 4x2, 3x2+2, 1x2+1) Súčasťou Penziónu Malá Fatra su aj 2x spoločenská miestnosť s krbom, stolný tenis, šípky, detské ihrisko, úschovňa bicyklov, terasa, sušiareň. Záhradne posedenie pri ohnisku a grilovačka je samozrejmosťou večerných posedaní. Pre deti hojdačky, šmykľavky, pieskovisko a veľa zábavy. Penzión Malá Fatra je vhodná pre individuálnu rekreáciu, firemné akcie, školenia, školské akcie, oslavy, rodinné akcie, športove sústredenia... Kapacita ubytovania: min 2 max 37 (3x2, 2x2+2, APT: 4x2, 3x2+2, 1x2+1)

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt