Penzion Maco
cena od

36 €

Akcie:

Ubytovanie Liptovský Ján
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Penzión MACO sa nachádza na začiatku Jánskej doliny v obci Liptovský Ján, ktorý je známy svojou bohatou históriou. Turistov tu v súčasnom období láka malebná príroda s minerálnymi prameňmi v okolí a lyžiarske stredisko. 

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Nová 335, 03203 Liptovský Ján
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

V Liptovskom Jáne sa nachádzajú rôzne zaujímavosti a atrakcie, ktoré su ľahko dostupné z nášho penziónu. 

Popis izieb:

Penzión Maco vám ponúka ubytovanie v dvoch objektoch s kapacitou 23 lôžok /s možnosťou 2 prísteliek/. Každá izba je vybavená TV, WIFI, vlastným sociálnym zariadením a parkovacím miestom v areáli penziónu. 

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Pranie prádla, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Úschovňa bicyklov, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Lyžiarsky vlek, Beachvolejbalový kurt, Požičovňa bicyklov, Požičovňa športového náradia, Šípky, Úschovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Kino, Divadlo, Zber húb, Rybolov, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Cukráreň, Grill
Kapacita:
13(+5)
Stravovanie:

Hostia majú k dispozícii jedáleň, ktorá slúži zároveň ako spoločenská miestnosť. Súčasťou penziónu je aj reštaurácia s kapacitou 28 miest. 

Zemepisná šírka:
49.045570429241
Zemepisná dĺžka:
19.676414647746
Zviera:
-

Mapa lokalityPenzion Maco Penzion Maco Penzión MACO sa nachádza na začiatku Jánskej doliny v obci Liptovský Ján, ktorý je známy svojou bohatou históriou. Turistov tu v súčasnom období láka malebná príroda s minerálnymi prameňmi v okolí a lyžiarske stredisko. 

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt